O nas

O nas Michał Michalczyk

Michał Michalczyk - właściciel marki Ewita Fishing

Zaangażowanie, szczerość, dbałość o relacje, wytrwałe (a może nawet uparte?) dążenie do celu – tak w kilku słowach mógłbym opisać moje podejście do biznesu. Uczyłem się go przez lata, wyciągając wnioski z błędów i rozkładając na czynniki pierwsze mechanizmy sukcesu.

Przez ponad 15 lat rozwijałem rodzinną firmę: hurtownię wędkarską Ewita Fishing a następnie wielobranżową Amdoko, w których działałem przede wszystkim jako menedżer sprzedaży. Dbałem o to, aby dostarczyć Klientowi możliwie najwyższą jakość w jak najkorzystniejszej cenie oraz czuwałem nad szybkością oraz jakością dostawy.

W 2021 zacząłem realizować się również w innym projekcie – własnej firmie Ewita Group, w ramach której wspieram przedsiębiorców z różnych branż, oferując im nowoczesne usługi dla biznesu: tworzenie stron i sklepów internetowych, copywriting, tłumaczenia, produkcję materiałów reklamowych, czy organizację transportu oraz opakowań i pojemników.

Poprzez przejęcie hurtowni Ewitafishing oraz Amdoko, które weszły w skład Ewita Group pod koniec 2022 skutecznie zwiększyłem konkurencyjność mojej marki, umożliwiając jednocześnie moim klientom dostęp do bardziej kompleksowej oferty w ramach jednego przedsiębiorstwa.

Doskonale wiem, jak ekstremalnie może skurczyć się doba, kiedy prowadzi się własną firmę. W natłoku codziennych spraw brakuje czasu na najważniejsze: rozwój. Dlatego też przedsiębiorcom, którzy decydują się na współpracę z Ewita Group, chciałbym podarować ten czas, oferując im kompleksowe rozwiązania w jednym miejscu.

We wszystkich działaniach biznesowych niezmiennie ważne są dla mnie relacje. Z wieloma moimi Klientami połączyła mnie pasja: sporty ekstremalne. Znamy się i ufamy sobie, nie tylko w sporcie, ale i na polu zawodowym, a to zawsze owocuje sukcesami. Przez lata działania w branży importu i eksportu towarów podobne relacje zbudowałem z dostawcami Ewita Fishing i Amdoko.

Jeśli czujesz, że w biznesie kierujemy się podobnymi wartościami – serdecznie zapraszam do mojej Sieci. A może niedługo i współpracy?

Zapraszam do kontaktu: office@ewitagroup.eu

Kilka słów o nas 

W branży wędkarskiej działamy już od 1990r. Obsługujemy klientów wyłącznie w modelu sprzedaży B2B. W ofercie posiadamy zarówno wiodące polskie marki, jak i asortyment zagranicznych producentów. Bogaty wybór produktów, wśród których można znaleźć m. in.:

- zanęty, w tym ofertę pelletów naszej własnej marki Powerfish Baits;
- różnego rodzaju przynęty;
- sprzęt i akcesoria od wędek

Zalety nawiązania z nami współpracy. Dowiedz się więcej o nas. Advantages of establishing cooperation with us. Find out more about us.

Co wyróżnia nas na rynku

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz produktów dla swojego biznesu w najlepszej jakości i cenie? Nasi profesjonaliści zbadają Twoje potrzeby i oczekiwania, a następnie doradzą Ci w zakresie najbardziej korzystnej oferty.

Działamy na skalę globalną! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy wysoką pozycję na rynku międzynarodowym. Eksportujemy towary na terenie całej Unii Europejskiej, a także poza jej granicami. Oferujemy kompletną obsługę razem z organizacją transportu, co oszczędza czas i pieniądze naszych klientów!

Posiadamy ofertę najlepszych polskich producentów w jednym miejscu, dzięki czemu możesz dokonać potrzebnych zakupów w ekspresowym tempie. Oferujemy również atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Szybki i bezpieczny transport. Podczas procesu pakowania dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki były dostarczane w idealnym stanie. Korzystamy wyłącznie z usług zaufanych firm kurierskich.

Eksportujemy również do Wielkiej Brytanii! Pomimo skomplikowanych procedur eksportu związanych z Brexitem, opanowaliśmy wszelkie formalności, które musimy uwzględnić przy wysyłce towarów.

Obsługujemy swoich klientów spoza UE zarówno w ramach systemu Tax Free i exportu.

W ramach wsparcia oferujemy również digitalizację zakupionego asortymentu, czyli wprowadzenie go do Twojego sklepu internetowego oraz inne usługi wsparcia e-commerce, które można sprawdzić na stronie Ewita Group.Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj o bezpłatną ofertę i przekonaj się w jaki sposób
współpraca z nami będzie dla Ciebie korzystna!
O nas Ewita FIshing opinie
O nas opinie Google Ewita Group


information
information