O nas

W branży wędkarskiej pracujemy już od 1990 roku. Zajmujemy się dystrybucją sprzętu, zanęt i przynęt wędkarskich uznanych krajowych i zagranicznych producentów. Realizujemy zamówienia z kraju i z zagranicy. Oferujemy atrakcyjne rabaty. Wykwalifikowany personel gwarantuje fachową obsługę naszych klientów.

Obsługujemy klientów wyłącznie w modelu sprzedaży B2B. W ofercie posiadamy zarówno wiodące polskie marki, jak i produkty zagranicznych producentów. Bogaty wybór produktów, wśród których znajdziesz między innymi:
- zanęty, w tym doskonałą ofertę pelletów sprzedawanych pod własną marką Powerfish Baits;
- różnego rodzaju przynęty;
- sprzęt i akcesoria od wędek, przez kołowrotki do najdrobniejszych elementów.

   

1. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem nieustannie rozwijamy swoją pozycję na rynku międzynarodowym. Eksport oferowanych przez nas produktów odbywa się nie tylko na terenie całej Unii Europejskiej, ale także poza jej granicami. Praktyka importu towarów z krajów nie należących do Wspólnoty Europejskiej pozwoliła na wypracowanie procedur dokonywania transakcji na skalę globalną.

2. Nasza firma świadczy usługi sprzedaży produktów największych polskich marek oraz prowadzi import towarów pod własnym logiem Powerfish, dzięki czemu w połączeniu z profesjonalna obsługą zdobywa wielkie zaufanie zarówno wśród klientów, jak i partnerów biznesowych. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami możemy oferować naszym klientom konkurencyjne ceny, atrakcyjne rabaty i korzystne warunki wysyłki.

3. Podczas procesu pakowania dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki były dostarczane w nieuszkodzonym stanie, natomiast z uwagi na fakt, że korzystamy wyłącznie z usług wiodących firm kurierskich, docierają one w ustalonym terminie.

4. Pomimo niesprzyjającej sytuacji związanej ze skomplikowaniem procedur eksportu oraz utrudnieniami z przepływem towarów do Wielkiej Brytanii wynikającymi z brexitu, udało się nam utrzymać eksport produktów do tego kraju. Opanowaliśmy wszelkie zmiany i dodatkowe czynności, które musimy uwzględnić przy wysyłaniu towarów do Zjednoczonego Królestwa.

5. Jako prężnie rozwijająca się firma obsługujemy swoich klientów spoza UE zarówno w ramach systemu Tax Free, jak i exportu.

Zobacz jak pakujemy Twoją przesyłkę:

palety