O nas

Kilka słów o nas

W branży wędkarskiej pracujemy już od 1990 roku. Obsługujemy klientów wyłącznie w modelu sprzedaży B2B. W ofercie posiadamy zarówno wiodące polskie marki, jak i asortyment zagranicznych producentów. Bogaty wybór produktów, wśród których można znaleźć między innymi:

- zanęty, w tym doskonałą ofertę pelletów sprzedawanych pod własną marką Powerfish Baits;
- różnego rodzaju przynęty;
- sprzęt i akcesoria od wędek, przez kołowrotki do najdrobniejszych elementów.

Realizujemy zamówienia zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Oferując atrakcyjne rabaty, gwarantujemy doskonałą cenę, natomiast wykwalifikowany personel gwarantuje fachową obsługę naszych klientów.

To nie wszystko. W ramach wsparcia oferujemy również digitalizację zakupionego asortymentu, czyli dodanie go do sklepu internetowego oraz inne usługi, które można sprawdzić na stronie Ewita Group.

Zalety nawiązania z nami współpracy. Dowiedz się więcej o nas. Advantages of establishing cooperation with us. Find out more about us.

Pięć głównych zalet naszej firmy

1. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem nieustannie rozwijamy swoją pozycję na rynku międzynarodowym. Eksport oferowanych przez nas produktów odbywa się nie tylko na terenie całej Unii Europejskiej, ale także poza jej granicami. Praktyka importu towarów z krajów nie należących do Wspólnoty Europejskiej pozwoliła na wypracowanie procedur dokonywania transakcji na skalę globalną.

2. Nasza firma świadczy usługi sprzedaży produktów największych polskich marek oraz prowadzi import towarów pod własnym logiem Powerfish. Dlatego też w połączeniu z profesjonalna obsługą zdobywa wielkie zaufanie zarówno wśród klientów, jak i partnerów biznesowych. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami możemy oferować naszym klientom konkurencyjne ceny, atrakcyjne rabaty i korzystne warunki wysyłki.

3. Podczas procesu pakowania dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki były dostarczane w nieuszkodzonym stanie, natomiast z uwagi na fakt, że korzystamy wyłącznie z usług wiodących firm kurierskich, docierają one w ustalonym terminie.

4. Pomimo niesprzyjającej sytuacji związanej ze skomplikowaniem procedur eksportu oraz utrudnieniami z przepływem towarów do Wielkiej Brytanii wynikającymi z brexitu, udało się nam utrzymać eksport produktów do tego kraju. Opanowaliśmy wszelkie zmiany i dodatkowe czynności, które musimy uwzględnić przy wysyłaniu towarów do Zjednoczonego Królestwa.

5. Jako prężnie rozwijająca się firma obsługujemy swoich klientów spoza UE i to nie tylko z Wielkiej Brytanii zarówno w ramach systemu Tax Free, jak i exportu.

Zobacz jak pakujemy Twoją przesyłkę

Proces przygotowania przesyłek to nie tylko samo pakowanie, ale również dokładne sprawdzenie zarówno ilościowe, jak i jakościowe wszystkich produktów zamówionych przez klienta. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy klient dostał pełnowartościowy towar, nie musząc się martwić brakami lub uszkodzeniami.

Po pierwsze, wszystkie produkty, które trafiają do naszej hurtowni podlegają kontroli. W jej ramach starannie liczymy oraz weryfikujemy ich fizyczny stan.

Kontrola towaru 1 Kontrola towaru 2
Kontrola towaru 3 Kontrola towaru 4

Kiedy cały towar jest już sprawdzony, wszystkie ewentualne, wybrakowane produkty zostają odrzucone, tak aby klient otrzymał w zamówieniu wyłącznie w pełni wartościowe artykuły. Poniżej kilka przykładów pozycji wykluczonych podczas weryfikacji.

Odrzucony towar

Są to bardzo często spotykane przykłady artykułów dostarczanych bezpośrednio od producenta. Czy to uszkodzenie mechaniczne w postaci pękniętego plastiku, czy też powszechnie spotykany brak porcelanki w przelotce. Weryfikując każdą dostawę, utwierdzamy klienta w przekonaniu, że otrzyma wyłącznie sprawdzone produkty.

Kiedy już proces weryfikacji jakości oraz zgodności z zamówieniem zostanie zakończony, rozpoczyna się etap pakowania. Nauczeni doświadczeniem, pakując paczki przykładamy szczególną uwagę do poszczególnych rodzajów towaru, tak żeby każdy element miał odpowiednie miejsce w paczce oraz był odpowiednio właściwie zabezpieczony. Jest to jeden z bardziej krytycznych momentów całego łańcucha sprzedażowego, ponieważ jest dla nas wartością nadrzędną, aby klient otrzymał nieuszkodzoną przesyłkę.

Przygotowanie paczki 1 Przygotowanie paczki 2

Jak zaprezentowano na powyższych fotografiach, nie oszczędzamy na materiałach eksploatacyjnych, tak aby osiągnąć swój cel, którym jest zadowolenie klienta po odebraniu paczki z nieuszkodzoną zawartością.

Ostatnim etapem jest ewentualne przygotowanie, o ile objętość przygotowanych przesyłek tego wymaga. Nasze przesyłki paletowe to niezawodny sposób na otrzymanie nieuszkodzonego towaru.

Przesyłka paletowa

Poniżej prezentujemy krótki film przedstawiający nasze metody przygotowywania towaru do późniejszego transportu. Zachęcamy do zapoznania się z tym materiałem, aby zrozumieć, dlaczego warto z nami współpracować.

Zobacz jak pakujemy Twoją przesyłkę.

Chcesz się sam przekonać, jak doskonale pakujemy nasze przesyłki?

Wystarczy poprosić o otrzymanie darmowej oferty.

Dowiesz się więcej o nas, jak pracujemy i w jaki sposób współpraca z nami będzie dla Ciebie korzystna.