Katalog

Włączone filtry:
Multiplikatory

Oferujemy Państwu szeroki asortyment kołowrotków o nazwie multiplikator. Charakteryzuje się one inną budową. Posiadają szpulę obrotową. Stosuje się je w wędkarstwie podlodowym, spinningowym, a także morskim. W zależności od metody połowu można je podzielić na małe (podlodowe), średnie (spinningowe), duże i bardzo duże (morskie). Niestety nie moż...

Oferujemy Państwu szeroki asortyment kołowrotków o nazwie multiplikator. Charakteryzuje się one inną budową. Posiadają szpulę obrotową. Stosuje się je w wędkarstwie podlodowym, spinningowym, a także morskim. W zależności od metody połowu można je podzielić na małe (podlodowe), średnie (spinningowe), duże i bardzo duże (morskie). Niestety nie można zastosować ich do wszystkich wędzisk. Najczęściej stosuje się je w przypadku tych castingowych, które mają inny uchwyt i inaczej rozmieszczone przelotki, a także morskich. Niektóre z nich posiadają dwa hamulce oraz licznik wskazujący, na jakiej głębokości łowimy. Dostępne są modele na prawą i lewą rękę. Produkty sprzedawane przez znanych, renomowanych i liczących się na rynku firm, takich jak: Jaxon, Dragon, Mistrall.

Więcej
 • Mistrall, Black Hawk 10
  W magazynie
  Mistrall, Black Hawk 10

  Multiplikator wyposażony w pięć łożysk kulkowych oraz jedno oporowe, aluminiowa szpula, precyzyjny system nawijania żyłki oraz mechanizm przekładni ślimakowej. Lekki oraz dobrze wyważony.

 • Dragon, kołowrotek Team Dragon HS200iL
  W magazynie
  Dragon, kołowrotek Team...

  Druga generacja pierwszego multiplikatora niskoprofilowego Dragona. Obniżona waga i poprawiona sprawność mechanizmu. Reprezentuje najwyższy obecnie poziom techniczny w tej grupie kołowrotków spinningowych. Bardzo nowoczesna konstrukcja, lekki, mocny i niesamowicie trwały kołowrotek.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów