Wartości

Współpraca z nami i jej wartości

W dziale "Bezpłatna wycena" wymieniliśmy podstawowe wartości, na których opiera się działalność firmy. Poniżej szczegółowo przedstawiamy ich znaczenie.


Lepiej zrobić wszystko w jednym miejscu!

W naszej hurtowni klient może złożyć jedno zamówienie towaru różnych marek, co pozwala na wygodny wybór zróżnicowanego asortymentu i znacznie oszczędza czas.


Zasada czterech jedynek, czyli przede wszystkim oszczędność

Fundamentalną zaletą współpracy z nami jest przede wszystkim zasada "czterech jedynek", polegająca na jednym zamówieniu, fakturze, płatności i wysyłce. Oznacza to oszczędność czasu i pieniędzy naszych klientów, co jest naszym priorytetem! Dzięki wieloletniej współpracy z zaufanymi przewoźnikami, zapewniamy atrakcyjne koszty transportu, co ma olbrzymie znaczenie szczególnie przy wysyłce zagranicznej. 

Chętnie służymy pomocą na każdym etapie zamówienia, a wszystkie formalności załatwiane są z jednym specjalistą, co eliminuje ryzyko pomyłek.


Z nami zawsze znajdziesz wspólny język

Podstawą udanego procesu zakupowego jest skuteczna komunikacja. Zapewniamy różne formy kontaktu i składania zamówień, tak, aby każdy znalazł dla siebie tą najbardziej dogodną. W celu ułatwienia wymiany informacji przedsiębiorcom zagranicznym, oferujemy kontakt mailowy lub za pośrednictwem Messengera czy WhatsApp.

Aby każdy klient mógł na bieżąco śledzić nowości i promocje, oferujemy także wiele możliwości otrzymywania newsletterów i materiałów handlowych. Może się to odbywać przy pomocy wiadomości mailowych czy też mediów społecznościowych, w tym FacebookaInstagrama lub Whatsappa.


Czy to już wszystkie wartości?

Naszą nadrzędną wartością jest satysfakcja klienta, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, by każde zamówienie dotarło na miejsce w idealnym stanie. Prowadzimy wzmożone kontrole nad procesem pakowania produktów i transportu. Dbałość o najmniejsze detale to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji. W trakcie produkcji masowej zdarzają się towary uszkodzone lub z pewnymi wadami, a producenci nie zawsze przywiązują do tego wagę. Dlatego też w trosce o naszych klientów zawsze upewniamy się, że otrzymany towar jest pełnowartościowy. Oszczędność czasu, pieniędzy i niepotrzebnego stresu zawsze chwalą nasi wieloletni partnerzy! W dziale "O nas" można uzyskać więcej szczegółów na temat bezpiecznego pakowania.


To może jeszcze wprowadzicie produkty do mojego sklepu internetowego?

Dlaczego nie? Na naszej partnerskiej stronie Ewita Group oferujemy wszelkie usługi wsparcia e-commerce dla przedsiębiorstw. Prowadzimy digitalizację produktów w różnych systemach sprzedaży online, m.in. PrestaShop lub WooCommerce. Na prośbę klienta tworzymy katalogi produktów, co więcej, w przypadku wcześniej wymienionej wersji Presty możemy również udostępnić nasze autorskie narzędzie do aktualizowania stanów magazynowych oraz cen w sklepie internetowym.Masz więcej pytań? Poproś o bezpłatną wycenę i przekonaj się jak korzystna może być dla Ciebie nasza oferta!


information
information