Kołowrotki

Proponujemy Państwu bardzo duży wybór różnego rodzaju kołowrotków, pochodzących od znanych i renomowanych firm. W swojej ofercie posiadamy produkty idealne do uprawnia m.in. wędkarstwa gruntowego, spławikowego, muchowego, spinningowego, podlodowego oraz morskiego. Wszystkie artykuły odznaczają się doskonałą jakością, cechuje je bardzo duża wytrz...

Proponujemy Państwu bardzo duży wybór różnego rodzaju kołowrotków, pochodzących od znanych i renomowanych firm. W swojej ofercie posiadamy produkty idealne do uprawnia m.in. wędkarstwa gruntowego, spławikowego, muchowego, spinningowego, podlodowego oraz morskiego. Wszystkie artykuły odznaczają się doskonałą jakością, cechuje je bardzo duża wytrzymałość i niezawodność działania. Dostępne są w kilku wielkościach, więc mogą Państwo wybrać te, których akurat potrzebujecie na połowach. Różnią się między sobą ciężarem, kształtem, ilością posiadanych łożysk i możliwością nawoju żyłki. Każdy z nich ma ergonomiczną i praktyczną budowę oraz bardzo prosty w obsłudze system regulacji. Większość z nich wyprodukowano z grafitu.

Oferujemy kołowrotki ze stałą bądź ruchomą szpulą, wolnym biegiem, przednim i tylnym hamulcem, multiplikatory i wiele innych. Dodatkowo, niektóre z nich wyposażone są w multiplikatory z silnikiem elektrycznym. W naszym katalogu produktów znajdą Państwo m.in. kołowrotki Jaxon. Są to sprawdzone i uniwersalne artykuły o niezwykle mocnej konstrukcji. Zapewniają możliwość łowienia różnych gatunków ryb, o przeróżnej masie i wielkości. Oprócz nich w naszej ofercie pojawiają się towary takich firm jak Dragon, Cormoran, Konger, Okuma i wiele innych. Sprzedajemy także kołowrotki Mistrall, które cieszą się dość dużą popularnością wśród wędkarzy.

Stawiamy na różnorodność, tak by spełnić oczekiwania każdego klienta, zarówno tego o dużych wymaganiach, jak i tego o nieco mniejszych. U nas odpowiedni sprzęt znajdą zapaleni wędkarze, dla których łowienie ryb to sport i ogromna pasja oraz Ci, którzy traktują wędkarstwo jako hobby oraz przyjemny sposób spędzania wolnego czasu.

Więcej

Podkategorie

 • Sumowe i morskie

  Kołowrotki morskie i sumowe są bardzo mocne i dostosowane do tego by znosić duże przeciążenia. Z ich pomocą można łowić naprawdę duże okazy. Do ich produkcji używa się materiałów odpornych na działanie soli m.in. stali nierdzewnej, duralu, duraluminium, azotku tytanu, mosiądzu. Wykonuje się z nich zarówno korpus, jak i części składowe mechanizmów. W swojej ofercie posiadamy kołowrotki zdatne do używania przy połowach z łodzi i kutra, z plaży bądź nabrzeża portowego. Każdy z nich posiada dużą i wyprofilowaną szpulę, sprawnie działający hamulec oraz kilka łożysk, które gwarantują sprawne funkcjonowanie systemów. Ponadto większość z nich wyposażona została w regulację pracy hamulca, wzmocniony kabłąk i jego blokadę, zapasową szpulę oraz wygodny uchwyt. Trzeba podkreślić, że produkty, które oferujemy są lekkie, odpowiednio wyważone i zaprojektowane przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. W naszym asortymencie znajdą Państwo kołowrotki Dragon, Jaxon, Okuma, Carson, Cormoran, Mistrall, SPRO i York, a więc czołowych producentów wyposażenia wędkarskiego.

 • Muchowe

  Muchowe. Cechą charakterystyczną tych kołowrotków jest ruchoma szpula, na którą nawija się sznury muchowe.

 • Podlodowe

  Podlodowe. Niewielkie kołowrotki o stałej lub ruchomej szpuli.

 • Multiplikatory

  Multiplikatory. Zwykle bardzo mocne kołowrotki stosowane do połowów morskich.

 • Spiningowe

  W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić kołowrotki spinningowe. Oferujemy szeroką gamę produktów, z których można korzystać zarówno przy połowie mniejszych, jak i większych okazów ryb. Wszystkie cechują się bardzo dobrą jakością, są solidne i świetnie wykonane. Wyposażono je również w niezawodnie działający dolny lub górny hamulec z blokadą. Trzeba jeszcze wspomnieć, że kołowrotki spinningowe, które oferujemy posiadają stałą szpulę i duże przełożenie, kilka łożysk oraz niezwykle wytrzymałe mechanizmy. Ich korpus zaprojektowano tak, by ich trzymanie było bardzo wygodne. W niektórych modelach postarano się również o antywibracyjne wyważenie korbki i rotoru. Oczywiście występują w kilku rozmiarach i są należycie wyważone. Proponowane artykuły zostały stworzone przez firmy, którzy cieszą się ogromnym uznaniem w branży wędkarskiej. Należą do nich m.in. Carson, Cormoran, Dragon. Oprócz nich oferujemy kołowrotki Ryobi oraz kołowrotki SPRO, Jaxon, Mistrall, Okuma i York, więc wybór jest ogromny.  

 • Matchowe i spławikowe

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kołowrotki są sprzętami niezbędnymi, bez których udane połowy są niemożliwe. Z tego też względu przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę kołowrotków matchowych i spławikowych o wielkościach 100-300, które zostały wyposażone w pojemne, płytkie szpule typu long last, dzięki którym można wykonywać dalekie wyrzuty. W każdym z nich obecny jest precyzyjny i niezawodnie działający hamulec. Ich atutami są także: wytrzymałe i nienagannie działające mechanizmy, wyważone rotory oraz doskonała jakość wykonania. Są lekkie, poręczne, a ich elementy składowe cechują się dużą odpornością na naciski i ścieranie. Posiadają kilka łożysk, a niektóre z nich blokadę ruchów wstecznych korbki. Dostępne w różnych rozpiętościach cenowych, więc idealny produkt znajdzie dla siebie zarówno początkujący wędkarz jak i profesjonalista z dużym doświadczeniem. Wśród artykułów, które oferujemy znajdują się kołowrotki Okuma, Carson, Cormoran, Dragon i Jaxon. Oprócz nich w naszym katalogu produktów znajdują się kołowrotki Mistrall i York.

  Każdy kołowrotek został objęty gwarancją – niektóre z nich nawet pięcioletnią!

 • Karpiowe i gruntowe

  Łowienie ryb metodą karpiową i gruntową jest bardzo popularne w Polsce. Z tego też względu postanowiliśmy przygotować dla Państwa bardzo obszerną ofertę kołowrotków karpiowych i gruntowych, które zostały wyposażone we wzmocnione mechanizmy. Oprócz uniwersalnych produktów, proponujemy także kołowrotki z wolnym biegiem, które posiadają łożyska kulkowe i oporowe. Wszystkie zostały wykonane z wytrzymałego i odpornego na korozję materiału m.in. grafitu i aluminium. Są doskonale wyważone, działają niezawodnie i posiadają niezwykle precyzyjne mechanizmy. Jeżeli zaś chodzi o hamulec to znajduje się z tyłu bądź w dolnej części korpusu. Co więcej, do niektórych dołączona jest zapasowa szpula.

  Zadowolenie klienta jest dla nas rzeczą najważniejszą, dlatego zadbaliśmy o to, by oferta była mocno zróżnicowana. Kołowrotki karpiowe, którymi dysponujemy różnią się między sobą wagą, średnicą oraz rozmiarem, w związku z czym mogą Państwo wybrać te, które okażą się dla Was najodpowiedniejsze. Produkty pochodzą od takich producentów jak Cormoran, Dragon i Mistrall. W przygotowanej przez nas ofercie pojawiają się także kołowrotki Jaxon i Okuma, a więc firm cenionych za solidność i doskonałą jakość wykonania.