Katalog

Włączone filtry:
  Podbieraki ze sztywną obręczą

  Korzystanie z profesjonalnego sprzętu wędkarskiego jest niezmiernie ważne, ponieważ zwiększa prawdopodobieństwo udanych połowów. W naszym katalogu produktów znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzebujecie, także podbieraki ze sztywną obręczą pochodzące od firm Dragon, Traper, Konger i Jaxon. Wyposażone są w teleskopowy uchwyt, umożliwiający ic...

  Korzystanie z profesjonalnego sprzętu wędkarskiego jest niezmiernie ważne, ponieważ zwiększa prawdopodobieństwo udanych połowów. W naszym katalogu produktów znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzebujecie, także podbieraki ze sztywną obręczą pochodzące od firm Dragon, Traper, Konger i Jaxon. Wyposażone są w teleskopowy uchwyt, umożliwiający ich składanie oraz stałą i sztywną ramę kosza, która jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Ich rozkładanie jest banalnie łatwe i możliwe przy użyciu jednej ręki.

  Siatki zamocowane w podbierakach ze sztywną obręczą mają różną głębokość oraz sporą średnicę oczek, co zapobiega wplątywaniu się w nie haczyków z przynętami. Są miękkie i wytrzymałe. Poza tym szybko wysychają, ich konserwacja jest prosta i szybka, a one same nie pochłaniają zapachu ryb. Całkowita długość podbieraków sięga 190-300 cm, w zależności od modelu.

  Więcej
  • Dragon, Składany podbierak szczupakowy
   185,99 zł W magazynie
   Dragon, Składany podbierak...

   Profesjonalny podbierak szczupakowy, wykonany z zachowaniem wszelkich możliwych standardów jakościowych w tej grupie sprzętu. Bardzo mocna i duża obręcz z możliwością składania na czas, kiedy sprzęt nie jest używany, co znacznie poprawia funkcjonalność podbieraka w mniejszych łodziach.

  • Jaxon, Podbierak Boatoval, PL-ACD
   48,09 zł W magazynie
   Jaxon, Podbierak Boatoval,...

   Podbieraki z teleskopowym uchwytem i stałą, sztywną ramą kosza w owalnym kształcie.

  • Jaxon, Podbierak Boat, PL-ACB
   48,09 zł W magazynie
   Jaxon, Podbierak Boat, PL-ACB

   Podbieraki z teleskopowym uchwytem i stałą, sztywną ramą kosza.

  • Jaxon, Podbierak Spinning / Nylon net, PL-AGH
   60,90 zł W magazynie
   Jaxon, Podbierak Spinning /...

   Podbieraki z teleskopowym uchwytem i stałą, sztywną ramą kosza. Specjalna nylonowa siatka z przezroczystej żyłki. Bardzo duża średnica oczka siatki zapobiega uciążliwemu wplątywaniu się błystek i woblerów.

  • Jaxon, Podbierak Spinning / SM gumowana siatka, PL-AGK240
   72,82 zł W magazynie
   Jaxon, Podbierak Spinning /...

   Kolejna wersja podbieraka Spinning z bardzo wygodną, gumowaną siatką o relatywnie dużym oczku. Polecamy szczególnie spinningistom.

  • DRAGON, Podbierak łososiowy 250cm
   200,99 zł W magazynie
   DRAGON, Podbierak łososiowy...

   Najmocniejszy z mocnych. Podbierak przeznaczony do stosowania na łodziach trollingowych. Musi wytrzymać zarówno ciężar wielkiej ryby jak i napór wody, kiedy przy podbieraniu łososia łódź ciągle płynie z prędkością kilku kilometrów na godzinę. Siatka ma bardzo duże oczka, co ma na celu zmniejszanie oporów w wodzie.

  • DRAGON, Podbierak pięciokątny 230m
   198,41 zł W magazynie
   DRAGON, Podbierak...

   Podbierak o pięciokątnym kształcie, oferowany w wersji jedno- i dwuczęściowej (uchwyt składany teleskopowo), wyposażony w zatrzaskowy łącznik pomiędzy koszem z siatką a uchwytem. Siatka wykonana ze specjalnej, bardzo mocnej i szybkoschnącej przędzy. Wielkości siatki od 60 x 50 cm do 70 x 60 cm, przy długościach od 1,50 m do 2,30 m.

  • DRAGON, Podbierak pięciokątny z zaciskowym mocowaniem siatki i składanym koszem
   121,00 zł W magazynie
   DRAGON, Podbierak...

   Podbierak o pięciokątnym kształcie, oferowany w wersji jedno-i dwuczęściowej wyposażony w nowoczesny, zaciskowy łącznik pomiędzy koszem z siatką a uchwytem. Dodatkowo ciekawe rozwiązanie składania kosza, znakomicie ułatwiające transport podbieraka. Siatka wykonana ze specjalnej,bardzo mocnej i szybkoschnącej przędzy.Wielkości siatki od 60 x 50 cm do 70 x...

  • DRAGON, Podbierak owalny z zatrzaskowym mocowaniem siatki 235cm
   0,00 zł W magazynie
   DRAGON, Podbierak owalny z...

   Podbierak o owalnym kształcie, oferowany w wersji jedno- i dwuczęściowej (uchwyt składany teleskopowo), wyposażony w zatrzaskowy łącznik pomiędzy koszem z siatką a uchwytem. Siatka wykonana ze specjalnej, bardzo mocnej i szybkoschnącej przędzy.

  • DRAGON, Podbierak owalny z zaciskowym mocowaniem siatki 235cm
   134,99 zł Oczekiwanie na dostawę
   DRAGON, Podbierak owalny z...

   Podbierak o owalnym kształcie, oferowany w wersji jedno- i dwuczęściowej (uchwyt składany teleskopowo), wyposażony w nowoczesny, zaciskowy łącznik pomiędzy koszem z siatką a uchwytem. Siatka wykonana ze specjalnej, bardzo mocnej i szybkoschnącej przędzy.

  • DRAGON, Podbierak szybkoschnący 180cm
   45,60 zł W magazynie
   DRAGON, Podbierak...

   Obręcz stała, siatka z drobnymi oczkami, pleciona z szybko schnących nici. Wymiary 50 x 60 cm, długość 1,80 m (92-31-180).

  • DRAGON, Podbieraki spinningowe 110cm
   54,10 zł W magazynie
   DRAGON, Podbieraki...

   Obręcz stała, nienasiąkająca siatka nylonowa z oczkami 30 milimetrów – idealna, kiedy spinningujemy woblerami, łatwo wczepiającymi się we wszelkie siatki plecione. Oferowany w dwóch wersjach: 92-31- 181 z obręczą pięciokątną o wymiarach 50x60 cm, całkowita długość podbieraka to 1,80 m. 92-31-110 z obręczą owalną 55 x 65 cm, całkowita długość 1,10 m.

  • DRAGON, Podbieraki spinningowe 180cm
   60,49 zł W magazynie
   DRAGON, Podbieraki...

   Obręcz stała, nienasiąkająca siatka nylonowa z oczkami 30 milimetrów – idealna, kiedy spinningujemy woblerami, łatwo wczepiającymi się we wszelkie siatki plecione. Oferowany w dwóch wersjach: 92-31- 181 z obręczą pięciokątną o wymiarach 50x60 cm, całkowita długość podbieraka to 1,80 m. 92-31-110 z obręczą owalną 55 x 65 cm, całkowita długość 1,10 m.

  • Jaxon, Podbierak Multipower / Gumowana siatka, PL-AGX185
   89,90 zł W magazynie
   Jaxon, Podbierak Multipower...

   Supermocny podbierak, każdy element – uchwyt, blok, rama i siatka – wykonany według specjalnych, podwyższonych standardów. Gumowana siatka o dużym przekroju oczek.

  • Mistrall, Podbierak KARPIOWY X3
   44,02 zł W magazynie
   Mistrall, Podbierak...

   Mistrall, Podbierak Karpiowy X3. Występuje w 5 długościach i różnych wymiarach kosza. Podbierak ze sztywną obręczą, wykonane z najlepszych materiałów z należytą dokładnością. TERMIN DOSTAWY DO: 7 DNI

  • Mistrall, Podbierak X6
   51,35 zł W magazynie
   Mistrall, Podbierak X6

   Mistrall, podbierak X6, wersja 1 częściowa. Wykonany z przeźroczystej żyłki o rozmiarach oczka 25x25mm Produkt wykonany z najleszych materiałów oraz z należytą dokładnością. TERMIN DOSTAWY DO: 7 DNI

  • Winner, Kosz Logic Oval 60 cm 00851
   28,79 zł W magazynie
   Winner, Kosz Logic Oval 60...

  • Jaxon, Podbierak spinning składany z gumowaną siatką
   67,19 zł W magazynie
   Nowość
   Jaxon, podbierak spinning...

   Jaxon, Podbierak spinning składany z gumowaną siatką. Kompaktowy podbierak, bardzo wygodny w transporcie. Teleskopowy uchwyt i składany kosz sprawiają, że zajmuje mało miejsca. Gumowana siatka nie kaleczy ryb i nie nasiąka wodą, co zmniejsza jej wagę i ułatwia utrzymanie w czystości.

  • Jaxon, Podbierak spinning składany z gumowaną siatką
   77,49 zł W magazynie
   Nowość
   Jaxon, podbierak spinning...

   NEW ! Kompaktowy podbierak, bardzo wygodny w transporcie. Teleskopowyuchwyt i składany kosz sprawiają, że zajmuje mało miejsca. W oferciedwie wersje –  z siatką nylon żyłkową.

  • Jaxon, podbierak z pływającym koszem PL-AGF180
   96,83 zł W magazynie
   Nowość
   Jaxon, podbierak z...

   NEW ! JAXON FLOATINGNET MULTIPOWERsiatka gumowana Podbierak z obszernym pływającym koszem. Wygodna w transporcierączka chowana do środka podbieraka. Pływająca głowapozwala na podbieranie ryby nawet jedna ręką i nie powodujezmęczenia podczas kilkukrotnych prób wprowadzenia ryby dokosza.

  • Jaxon, podbierak pływający PL-AMX5040
   51,66 zł W magazynie
   Nowość
   Jaxon, podbierak pływający...

   NEW ! JAXON FLOATINGNET TROUT siatka gumowana Komfortowy, pływający podbierak do aktywnego wędkowania, możliwośćpodpięcia do kamizelki.

  • Jaxon, kosz podbieraka z gwintowaną końcówką PS-LXI5040
   36,90 zł W magazynie
   Nowość
   Jaxon, kosz podbieraka z...

   NEW ! JAXON FLOATINGNET HEAD siatka standard Pływająca głowa – kosz podbieraka z gwintowaną końcówką do połączeniaze sztycą. Duża wygoda przy podbieraniu ryby na dalszym dystansiez użyciem 3- 4-metrowych rączek.

  Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów