Haki

Oferujemy najlepsze jakościowo i niezwykle mocne haczyki, przypony karpiowe oraz zestawy sumowe, na których można zamontować różnego rodzaju przynęty. W skład naszego asortymentu wchodzą produkty pochodzące od dobrze znanych producentów, a więc takich firm jak: Gamakatsu, Hayabusa, Kamatsu, Maruto, Mustad, Owner, Traper. Z artykułów mogą korzyst...

Oferujemy najlepsze jakościowo i niezwykle mocne haczyki, przypony karpiowe oraz zestawy sumowe, na których można zamontować różnego rodzaju przynęty. W skład naszego asortymentu wchodzą produkty pochodzące od dobrze znanych producentów, a więc takich firm jak: Gamakatsu, Hayabusa, Kamatsu, Maruto, Mustad, Owner, Traper. Z artykułów mogą korzystać zarówno profesjonalni wędkarze, jak i amatorzy. Proponowane przez nas haczyki wędkarskie zostały idealnie wyprofilowane i wykonane tak, aby nie kaleczyły ryb. Oczywiście, jednocześnie zapobiegają ich spadaniu, co ma niebagatelne znaczenie przy ich holowaniu.  

Jeżeli zaś chodzi o przypony karpiowe, to oferujemy te z hakami oraz na plecionce ze stoperami, także z nasadką haczykową. Przeznaczone są do łowienia metodą włosową. Występują w kilku rozmiarach. Zostały zaprojektowane według wytycznych udzielonych przez doświadczonych wędkarzy, zajmujących się połowem karpi. Ich należyta konstrukcja zapewnia dużo obfitsze połowy. Ostatnie w tej kategorii są zestawy sumowe. To doskonałej jakości produkty posiadające rigi z plecionki, na których końcu znajdują się haczyk wędkarski oraz kotwiczka. Idealne do łowienia sumów o naprawdę dużych rozmiarach. Wszystkie produkty są świetnie wykonane i dostępne w przystępnych cenach.

Więcej