Muchowe

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wysokiej jakości żyłek muchowych, które stanowią idealne uzupełnienie oferty Twojego sklepu wędkarskiego.

 • DRAGON MEGA BAITS, Żyłki INVISIBLE FLUOROCARBON 20m
  W magazynie
  DRAGON MEGA BAITS, Żyłki...

 • Traper, Żyłka Gst Bicolor 30 m, różne średnice
  W magazynie
  Nowość
  Traper, Żyłka Gst Bicolor...

  Japońska, zawodnicza żyłka o bardzo wysokich parametrach. Charakteryzuje się niezwykłą miękkością i rozciągliwością, zapewnia to bezpieczny, uwieńczony sukcesem hol. Bardzo wyraźne, odcięte przejścia między dwoma kolorami fluo - żółtym i różowym, powodują, że żyłka jest doskonale widoczna bez względu na naświetlenie i pogodę. Doskonała do metody żyłkowej....

 • Traper, Żyłka Gst Tricolor 30 m, różne średnice
  W magazynie
  Nowość
  Traper, Żyłka Gst Tricolor...

  Japońska , zawodnicza żyłka o bardzo wysokich parametrach. Charakteryzuje się niezwykłą miękkością i rozciągliwością, zapewnia to bezpieczny, uwieńczony sukcesem hol. Bardzo wyraźne, odcięte przejścia między dwoma kolorami fluo - żółtym i różowym znajduje się 15 centymetrowy odcinek w kolorze czarnym.  Podana cena dotyczy 1 sztuki.

 • Traper, Żyłka Elite Duo Nymph 50 m, różne średnice
  W magazynie
  Nowość
  Traper, Żyłka Elite Duo...

  Monolityczna, dwukolorowa żyłka japońska o bardzo wysokiej elastyczności, pokryta silikonem. Barwiona na dobrze widoczny żółty i pomarańczowy kolor. Ułatwia ocenę dystansu, głębokości łowienia i momentu zacięcia ryby. Przeznaczona do łowienia na nimfę "metodą żyłkową" Podana cena dotyczy 1 sztuki.

 • Traper, Fluorocarbon Gst 30 m, różne średnice
  W magazynie
  Nowość
  Traper, Fluorocarbon Gst 30...

  Japoński, zawodniczy fluorocarbon, wyróżnia całkowita przezroczystość w wodzie, szybkość tonięcia oraz wysoka wytrzymałość na węzłach. Fluorocarbon GST jest odporny na promienie UV, uszkodzenia mechaniczne oraz absorpcję wody. Podana cena dotyczy 1 sztuki.

 • Traper, Fluorocarbon Extreme Trout 30 m, różne średnice
  W magazynie
  Nowość
  Traper, Fluorocarbon...

  Fluorocarbon Extreme Trout jest produkowany w Japonii, cechuje go całkowita przezroczystość, która nie powoduje refleksów świetlnych, płoszących ryby. Bardzo szybko tonie, pozwala to na błyskawiczne podanie przynęty na pożądaną głębokość. Doskonały do łowienia na streamery w jeziorach i morzu oraz do połowu głowacic na nimfy. Podana cena dotyczy 1 sztuki.

 • Traper, Fluorocarbon Extreme Salmon 30 m, różne średnice
  W magazynie
  Nowość
  Traper, Fluorocarbon...

  Japoński, wysokiej klasy fluorocarbon do zastosowań specjalnych. Niezwykle wytrzymały na węzłach i charakteryzujący się dużą wytrzymałością na zerwanie. Odporna na ścieranie i uszkodzenia. Służył do połowu okazów łososia i słonej wody. Podana cena dotyczy 1 sztuki.

 • Traper, Fluorocarbon Predator 10 m, różne średnice
  W magazynie
  Nowość
  Traper, Fluorocarbon...

  Bardzo wysokie parametry techniczne wyróżniają ten japoński materiał przyponowy. Jego głównymi zaletami są: nierozciągliwość, całkowita niewidoczność w wodzie, odporność na promienie UV i wytrzymałość. Przypony z fluorocarbonu dedykowane są do połowu wielkich drapieżników morskich i śródlądowych. Podana cena dotyczy 1 sztuki.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
information
information