Katalog

Włączone filtry:
Producent
Podlodowe

W asortymencie naszej hurtowni internetowej znajdziecie Państwo kołowrotki podlodowe. Bardzo małe z regulacją hamulca w dolnej lub górnej części. Estetycznie wykonane, z zastosowaniem atrakcyjnej kolorystyki. Stworzone do cienkich, delikatnych żyłek. Posiadamy również ciekawą alternatywę dla wędkarzy podlodowych mini multiplikatory do łowienia n...

W asortymencie naszej hurtowni internetowej znajdziecie Państwo kołowrotki podlodowe. Bardzo małe z regulacją hamulca w dolnej lub górnej części. Estetycznie wykonane, z zastosowaniem atrakcyjnej kolorystyki. Stworzone do cienkich, delikatnych żyłek. Posiadamy również ciekawą alternatywę dla wędkarzy podlodowych mini multiplikatory do łowienia na mormyszki i błystki podlodowe. Kołowrotki znanych renomowanych firm m.in. Jaxon, Mistrall, Konger, York.

Więcej
 • JAXON, Kołowrotek NANO NS 050S, Wersja jedno łożyskowa
  W magazynie
  JAXON, Kołowrotek NANO NS...

  NANO NS Seria małych kołowrotków do łowienia na najlżejsze zestawy oraz do łowienia podlodowego. W ofercie 3 wersje: NS, NM i NT, różniące się liczbą łożysk i standardem wykończenia.

 • JAXON, Kołowrotek NANO NM 050M, Wersja 3 łożyskowa
  W magazynie
  JAXON, Kołowrotek NANO NM...

  NANO NM Seria małych kołowrotków do łowienia na najlżejsze zestawy oraz do łowienia podlodowego. W ofercie 3 wersje: NS, NM i NT, różniące się liczbą łożysk i standardem wykończenia.

 • Carson kołowrotek Jet FD 200 + żyłka gratis!
  W magazynie
  Carson kołowrotek Jet FD...

  Podstawowy, dwułożyskowy model kołowrotka z przednim hamulcem. Szpula oraz rączka wykonane z wysokomodułowego grafitu. Wielopunktowa blokada ruchuwstecznego korbki. Kołowrotek o przeznaczeniu uniwersalnym. Bardzo dobry stosunek jakość do ceny. W zestawie nawinięta żyłka - GRATIS !

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów