Katalog

Producent
 • Buty Lemigo Wellington 862 EVA
  W magazynie
  Buty Lemigo Wellington 862 EVA

  Obuwie Wellington 862 super lekkie wykonane jest z super lekkiej pianki EVA. Przy zakupie obuwia EVA proszę brać pod uwagę, że w środku obuwia znajduje się wkładka ocieplająca. Zaleca się kupowanie o jeden rozmiar większego obuwia od normlanie używanego.

 • Buty Lemigo Artic 875 Cold Stopper EVA
  W magazynie
  Buty Lemigo Artic 875 Cold...

  Obuwie Lemigo Arctic 875 zapewnia izolację do - 50 stopni. Przy zakupie obuwia EVA proszę brać pod uwagę, że w środku obuwia znajduje się wkładka ocieplająca. Zaleca się kupowanie o jeden rozmiar większego obuwia od normalnie używanego.

 • Wodery Lemigo 986 zielone
  W magazynie
  Wodery Lemigo 986 zielone

  Wodery Lemigo 986. - materiał wierzchni - nylon 210 D, - materiał wewnętrzny - PCV, - wygodne zapięcia do paska spodni przeciwdziałające zsuwaniu, - wzmocnienie na kolanach, - pasek okalający udo, zabezpieczający przed zalaniem wodą, - anyposlizgowa powierzchnia. Przy łowieniu jesienią i zimą polecamy ocieplacz do woderów i spodniobutów. Zobacz...

 • Jaxon, Buty wędkarskie AB-KFDx
  W magazynie
  Jaxon, Buty wędkarskie AB-KFD

 • JAXON, BUTY ZIMOWE ocieplane AK-BZF
  W magazynie
  JAXON, BUTY ZIMOWE...

  AK-BZF Wysokie, sznurowane buty zimowe w maskujących kolorach. Duży komfort i wygoda noszenia. rozmiary: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.

 • Jaxon, Wodery Prestige Plus do bioder, AB-PSD
  W magazynie
  Jaxon, Wodery Prestige Plus...

  Jaxon wodery Prestige Plus AB-PSD Ekskluzywna seria woderów wy konanych z tworzywa Plavitex: - wzmocniony, usztywniony but; - wyjątkowo silny i wytrzymały protektor, ułatwiający chodzenie po szczególnie trudnym podłożu; - wzmocnienia, nakładki w rejonie kolan chroniące przed uszkodzeniami przy przejściu przez zarośla.

 • Jaxon, Wodery Prestige Plus do piersi, AB-PSE
  W magazynie
  Jaxon, Wodery Prestige Plus...

  Jaxon wodery Prestige Plus AB-PSE Ekskluzywna seria woderów wy konanych z tworzywa Plavitex: - wzmocniony, usztywniony but; - wyjątkowo silny i wytrzymały protektor, ułatwiający chodzenie po szczególnie trudnym podłożu; - wzmocnienia, nakładki w rejonie kolan chroniące przed uszkodzeniami przy przejściu przez zarośla. Sztywna podeszwa z protektorem.

 • Jaxon, Wodery Prestige z Plavitexu do bioder, AB-PSA
  W magazynie
  Jaxon, Wodery Prestige z...

  Jaxon wodery Prestige z Plavitexu AB-PSA AB-PSA Jaxon wodery Prestige z tworzywa Plavitex. Lekkie, niekrępujące ruchu wodery wykonane z tworzywa wyższej klasy Plavitex. Solidne buty z twardą podeszwą do chodzenia w trudnym, kamienistym terenie. W ofercie 2 wersje: do bioder i do piersi.

 • Jaxon, Wodery Prestige z Plavitexu do piersi, AB-PSB
  W magazynie
  Jaxon, Wodery Prestige z...

  Jaxon wodery Prestige z Plavitexu AB-PSB AB-PSB Jaxon wodery Prestige z tworzywa Plavitex. Lekkie, niekrępujące ruchu wodery wykonane z tworzywa wyższej klasy Plavitex. Solidne buty z twardą podeszwą do chodzenia w trudnym, kamienistym terenie. W ofercie 2 wersje: do bioder i do piersi.

 • Jaxon, TAŚMA STORMSURE, AK-KJ006
  W magazynie
  Jaxon, TAŚMA STORMSURE,...

  Taśma STORMSURE AK-KJ006 STORMSURE AK-KJ005 Wymiary: 500 x 75 mm. Uniwersalna taśma do naprawy woderów, kaloszy, odzieży przeciwdeszczowej, namiotów, parasoli i innych przedmiotów narażonych na kontakt z wodą. Proponowana taśma umożliwia szybką naprawę większych uszkodzeń, rozdarć czy przecięć.

 • Jaxon, ŁATKA STORMSURE, AK-KJ005
  W magazynie
  Jaxon, ŁATKA STORMSURE,...

  ŁATKA STORMSURE AK-KJ005 STORMSURE AK-KJ004 Łatka o średnicy 75 mm pozwalająca na szybką naprawę woderów, kaloszy, odzieży przeciwdeszczowej, namiotów, parasoli i innych przedmiotów narażonych na kontakt z wodą.

 • Jaxon, Klej do woderów STORMSURE, AK-KJ004
  W magazynie
  Jaxon, Klej do woderów...

  Klej do woderów AK-KJ004 STORMSURE Specjalny klej do zaklejania nieszczelności w kaloszach i woderach. Polecamy również do klejenia neoprenów. AK-KJ004 3 tubki

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów