Katalog

Włączone filtry:
  • Buty Lemigo Wellington 862 EVA
   W magazynie
   Buty Lemigo Wellington 862 EVA

   Obuwie Wellington 862 super lekkie wykonane jest z super lekkiej pianki EVA. Przy zakupie obuwia EVA proszę brać pod uwagę, że w środku obuwia znajduje się wkładka ocieplająca. Zaleca się kupowanie o jeden rozmiar większego obuwia od normlanie używanego.

  • Buty Lemigo Artic 875 Cold Stopper EVA
   W magazynie
   Buty Lemigo Artic 875 Cold...

   Obuwie Lemigo Arctic 875 zapewnia izolację do - 50 stopni. Przy zakupie obuwia EVA proszę brać pod uwagę, że w środku obuwia znajduje się wkładka ocieplająca. Zaleca się kupowanie o jeden rozmiar większego obuwia od normalnie używanego.

  • Wodery Lemigo 986 zielone
   W magazynie
   Wodery Lemigo 986 zielone

   Wodery Lemigo 986. - materiał wierzchni - nylon 210 D, - materiał wewnętrzny - PCV, - wygodne zapięcia do paska spodni przeciwdziałające zsuwaniu, - wzmocnienie na kolanach, - pasek okalający udo, zabezpieczający przed zalaniem wodą, - anyposlizgowa powierzchnia. Przy łowieniu jesienią i zimą polecamy ocieplacz do woderów i spodniobutów. Zobacz...

  • Jaxon, Buty wędkarskie AB-KFDx
   W magazynie
   Jaxon, Buty wędkarskie AB-KFD

  • JAXON, BUTY ZIMOWE ocieplane AK-BZC
   W magazynie
   JAXON, BUTY ZIMOWE...

   AK-BZC Ocieplane buty przystosowane do najniższych temperatur. Wygodne sznurowane buty z cholewką powyżej kostki. Wyjmowana ocieplana skarpeta. rozmiary: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

  • JAXON, BUTY ZIMOWE ocieplane AK-BZD
   W magazynie
   JAXON, BUTY ZIMOWE...

   AK-BZD Ocieplane buty przystosowane do najniższych temperatur. Buty sznurowane typu traperki, z cholewką powyżej kostki, ocieplane. rozmiary: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

  • JAXON, BUTY ZIMOWE ocieplane AK-BZF
   W magazynie
   JAXON, BUTY ZIMOWE...

   AK-BZF Wysokie, sznurowane buty zimowe w maskujących kolorach. Duży komfort i wygoda noszenia. rozmiary: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47.

  • Jaxon, buty do woderów AK-BZI
   W magazynie
   Jaxon, buty do woderów AK-BZI

  • Jaxon, Wodery Prestige Plus do bioder, AB-PSD
   W magazynie
   Jaxon, Wodery Prestige Plus...

   Jaxon wodery Prestige Plus AB-PSD Ekskluzywna seria woderów wy konanych z tworzywa Plavitex: - wzmocniony, usztywniony but; - wyjątkowo silny i wytrzymały protektor, ułatwiający chodzenie po szczególnie trudnym podłożu; - wzmocnienia, nakładki w rejonie kolan chroniące przed uszkodzeniami przy przejściu przez zarośla.

  • Jaxon, Wodery Prestige Plus do piersi, AB-PSE
   W magazynie
   Jaxon, Wodery Prestige Plus...

   Jaxon wodery Prestige Plus AB-PSE Ekskluzywna seria woderów wy konanych z tworzywa Plavitex: - wzmocniony, usztywniony but; - wyjątkowo silny i wytrzymały protektor, ułatwiający chodzenie po szczególnie trudnym podłożu; - wzmocnienia, nakładki w rejonie kolan chroniące przed uszkodzeniami przy przejściu przez zarośla. Sztywna podeszwa z protektorem.

  • Jaxon, Wodery Prestige z Plavitexu do bioder, AB-PSA
   W magazynie
   Jaxon, Wodery Prestige z...

   Jaxon wodery Prestige z Plavitexu AB-PSA AB-PSA Jaxon wodery Prestige z tworzywa Plavitex. Lekkie, niekrępujące ruchu wodery wykonane z tworzywa wyższej klasy Plavitex. Solidne buty z twardą podeszwą do chodzenia w trudnym, kamienistym terenie. W ofercie 2 wersje: do bioder i do piersi.

  • Jaxon, Wodery Prestige z Plavitexu do piersi, AB-PSB
   W magazynie
   Jaxon, Wodery Prestige z...

   Jaxon wodery Prestige z Plavitexu AB-PSB AB-PSB Jaxon wodery Prestige z tworzywa Plavitex. Lekkie, niekrępujące ruchu wodery wykonane z tworzywa wyższej klasy Plavitex. Solidne buty z twardą podeszwą do chodzenia w trudnym, kamienistym terenie. W ofercie 2 wersje: do bioder i do piersi.

  • Jaxon, TAŚMA STORMSURE, AK-KJ006
   W magazynie
   Jaxon, TAŚMA STORMSURE,...

   Taśma STORMSURE AK-KJ006 STORMSURE AK-KJ005 Wymiary: 500 x 75 mm. Uniwersalna taśma do naprawy woderów, kaloszy, odzieży przeciwdeszczowej, namiotów, parasoli i innych przedmiotów narażonych na kontakt z wodą. Proponowana taśma umożliwia szybką naprawę większych uszkodzeń, rozdarć czy przecięć.

  • Jaxon, ŁATKA STORMSURE, AK-KJ005
   W magazynie
   Jaxon, ŁATKA STORMSURE,...

   ŁATKA STORMSURE AK-KJ005 STORMSURE AK-KJ004 Łatka o średnicy 75 mm pozwalająca na szybką naprawę woderów, kaloszy, odzieży przeciwdeszczowej, namiotów, parasoli i innych przedmiotów narażonych na kontakt z wodą.

  • Jaxon, Klej do woderów STORMSURE, AK-KJ004
   W magazynie
   Jaxon, Klej do woderów...

   Klej do woderów AK-KJ004 STORMSURE Specjalny klej do zaklejania nieszczelności w kaloszach i woderach. Polecamy również do klejenia neoprenów. AK-KJ004 3 tubki

  Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów