Katalog

Sygnalizatory brań

Elektroniczne sygnalizatory brań są niezwykle precyzyjnymi urządzeniami, które informują o tym, że ryba zaczęła brać. Okazują się szczególnie przydatne, gdy łowi się metodą gruntową. Dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Można je stosować na łowiskach o różnej głębokości. Wyposażone zostały w diodę lub odblas...

Elektroniczne sygnalizatory brań są niezwykle precyzyjnymi urządzeniami, które informują o tym, że ryba zaczęła brać. Okazują się szczególnie przydatne, gdy łowi się metodą gruntową. Dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Można je stosować na łowiskach o różnej głębokości. Wyposażone zostały w diodę lub odblaskową folię. Warto dodać, że część produktów pojawiających się w naszym asortymencie charakteryzuje się bardzo prostą konstrukcją, natomiast inne posiadają mnóstwo dodatkowych funkcji np. sygnalizację optyczną i akustyczną, regulację czułości, tonu i głośności oraz światełko. Jeżeli zaś chodzi o wahadłowe sygnalizatory, to w większości z nich można wyregulować dociążenie oraz podłączyć je do elektronicznego wskaźnika.

U nas kupią Państwo najlepszy i niezawodnie działający sygnalizator brań, który sprawi, że połowy staną się dużo efektywniejsze. Mogą Państwo wybierać spośród mnóstwa artykułów pochodzących od takich firm, jak Jaxon, Konger, Mistrall, Mitchell, Traper i Videotronic nova.

Więcej
 • 33,10 zł W magazynie

  Jeden z najczęściej kupowanych sygnalizatorów brań. Produkowany tylko w kolorze czarnym. Jest najtańszym modelem w ofercie firmy Videotronic nova. Sygnalizuje branie światłem i dźwiękiem.

 • 48,40 zł W magazynie

  Nowoczesny, o eleganckim wyglądzie elektroniczny sygnalizator brań Videotronic Nova wytwarzany jest w oparciu o najnowsze technologie stosowane w urządzeniach tego typu produkowanych na świecie.Dioda sygnalizacyjna.Dioda pamięci.Czas pamięci.Regulator barwy tonu.Regulator siły głosu.Gniazdo centralki swinger.

 • 38,92 zł W magazynie

  Solidny, sprawdzony sygnalizator brań.Produkowany tylko w kolorze czarnym. Posiada możliwość regulacji głośności. Sygnalizuje branie światłem i dźwiękiem.Posiada gniazdo centralki swinger.

 • 44,83 zł W magazynie

  Bardzo solidny, sprawdzony na łowiskach sygnalizator produkowany tylko w kolorze czarnym. Posiada możliwość regulacji głośności oraz barwy tonu.Dodatkowo zawiera pamięc brania w postaci diody LED, świecącej 30 sekund po braniu.Dioda sygnalizacyjna.Gniazdo centralki swinger.

 • 59,04 zł W magazynie

  Nowość w ofercie Videotronic Nova. Nowoczesny sygnalizator z czterema regulacjami.- Dioda sygnalizacyjna- Dioda pamięci- Regulator czułości- Czas pamięci- Regulator barwy tonu- Regulator siły głosu- Gniazdo centralki swingerW komplecie pokrowiec.

 • 35,30 zł W magazynie

  Nowoczesny i bardzo popularny sygnalizator Mistralla z sygnalizacją dzwiękową regulowaną w trzech zakresach na przyciski. Sygnalizator posiada również dwie diody sygnalizacyne. CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.

 • 30,14 zł W magazynie

  Wahadłowy sygnalizator brań z możliwością podłączenie do sygnalizatora elektronicznego. Sygnalizator wyposażony jest w regulowane dociążenie pozwalające na ustawienie w zależności od warunków panujących na łowisku. Ważnym szczegółem jest przezroczysty uchwyt pozwalający na montaż świetlika.

 • 16,37 zł W magazynie

  Sygnalizator posiada diodę wraz z dwoma bateriami "zegarkowymi".W zestawie drugi pakiet dioda + baterie.

 • 33,10 zł W magazynie

  SENSITIVE - sygnalizacja optyczna- sygnalizacja akustyczna- regulacja czułości- regulacja głośności- regulacja tonu- 20-sek. pamięć brania- światełko nocne- gniazdo do wtyczki wskaźnika brań- bateria 6LR61/9 V- diody w czterech wersjach koloru

 • 10,60 zł W magazynie

  Swinger z możliwością mocowania na podpórkę. Posiada przesuwne dociążenie oraz gniazdo do zamontowania świetlika.

 • 27,65 zł W magazynie

  Sygnalizacja optyczna, sygnalizacja akustyczna, regulacja głośności, regulacja wysokości tonu. CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.

 • 343,75 zł W magazynie

  Zestaw czterech sygnalizatorów Mistrall RS wraz z centralką – nowość 2013. Sygnalizatory te, to sprawdzony model 2012 – funkcjonalny, bezawaryjny z dużą ilością funkcji i z możliwością podłączenia swingera, w zestawie tym uzupełnione o nowoczesny model centralki.

 • 263,32 zł W magazynie

  Zestaw trzech sygnalizatorów Mistrall 636 wraz z centralką – cały zestaw w kolorze camouflage. Sygnalizatory te, to sprawdzony model 2012 – funkcjonalny, bezawaryjny z dużą ilością funkcji i z możliwością podłączenia swingera, w zestawie tym uzupełnione o nowoczesny model centralki.

 • 306,21 zł W magazynie

  Zestaw trzech sygnalizatorów Mistrall RS wraz z centralką – nowość 2013. Sygnalizatory te, to sprawdzony model 2012 – funkcjonalny, bezawaryjny z dużą ilością funkcji i z możliwością podłączenia swingera, w zestawie tym uzupełnione o nowoczesny model centralki.

 • 14,76 zł W magazynie
 • 22,52 zł W magazynie

  - sygnalizacja siły brania- wodoodporny- sygnalizacja optyczna 2 diody- sygnalizacja akustyczna- regulacja głośności- regulacja wysokości tonu- gniazdo do wtyczki wskaźnika brań CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.

 • 55,35 zł W magazynie

  Innowacyjny sygnalizator Magnetic Illuminated, z możliwością podłączenia do elektronicznego sygnalizatora brań za pomocą wtyczki (jack) Niezawodnie współpracuje z elektronicznymi sygnalizatorami Prestige, Excellence, Select i Ultra. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • 43,05 zł W magazynie

  Innowacyjny sygnalizator Magnetic, z możliwością zamontowania świetlika (światło chemiczne). Nowatorskim rozwiązaniem jest magnetyczny, niezawodny zaczep do żyłki, umieszczono w głowicy wykonanej z bardzo mocnego, powlekanego gumą tworzywa. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • 25,83 zł W magazynie

  Bardzo wygodne pudełko na swingery. Wykonane z mocnego tworzywa i wyścielone trwałą pianką, z wyciętymi konturami na swingery. Doskonale chronią i są odporne na wstrząsy. Posiadają podwójne zamknięcie i wygodną rączkę. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • 36,29 zł W magazynie

  - sygnalizacja optyczna i akustyczna - regulacja czułości, głośności i tonu - możliwość całkowitego wyciszenia sygnalizatora - regulacja czasu pamięci brania od 10 do 40 sekund - funkcja wyciszenia na 30 sekund - przydatne podczas przerzucania zestawów - gniazdo do wtyczki wskaźnika brań - wkręcane stabilizatory wędziska - bateria alkaliczna 6LR61/9 V -...

 • 222,79 zł W magazynie

  Centralka: - identyfikacja optyczna i akustyczna brania - regulacja głośności i tonu + możliwość sygnalizowania brania wibracją - zasilanie: 4 alkaliczne baterie LR03/1,5 V W ofercie dwie wersje: AJ-SYB007X - 2 sygnalizatory + centralka AJ-SYB008X - 3 sygnalizatory + centralka

 • 555,05 zł W magazynie

  Zasilanie centralki: baterie 3xAAAZasilanie sygnalizatora: akumulatorek 9V

Pokazuje 1 - 24 z 99 elementów