Katalog

Włączone filtry:
  Muchowe

  Proponujemy Państwu dość duży wybór podbieraków muchowych pochodzących od renomowanych producentów, czyli firm: Konger, Carson, Jaxon oraz Dragon. Ich charakterystycznymi cechami są krótka rączka i dość sztywna rama, dzięki którym można przymocować je do kamizelki lub paska. Warto podkreślić, że pomimo mocnej i wytrzymałej konstrukcji, są dość l...

  Proponujemy Państwu dość duży wybór podbieraków muchowych pochodzących od renomowanych producentów, czyli firm: Konger, Carson, Jaxon oraz Dragon. Ich charakterystycznymi cechami są krótka rączka i dość sztywna rama, dzięki którym można przymocować je do kamizelki lub paska. Warto podkreślić, że pomimo mocnej i wytrzymałej konstrukcji, są dość lekkie.

  Co więcej, podbieraki muchowe mają okrągły kształt, ich siatki są mocne, elastyczne i miękkie, w związku z czym nie kaleczą ryb. Występują w różnych wielkościach, więc można zdecydować się na ten, który okaże się najlepszy do połowu danego gatunku ryb. Uchwyty doskonale leżą w dłoni, więc nie ma obaw, że wyślizgną się z ręki. W szczególności polecamy je wędkarzom łowiącym pstrągi i lipienie.

  Więcej
  • 30,09 zł W magazynie

   Podbieraki pstrągowe z krótką rączką i sztywną ramą do podwieszenia do kamizelki wędkarskiej lub zatknięcia za paskiem. Miękka, gumowanasiatka, nie kaleczy ryb.

  • 51,14 zł W magazynie

   Klasyczny, drewniany podbierak pstrągowy.

  • 29,14 zł W magazynie

   Podbieraki pstrągowe z krótką rączką i sztywną ramą do podwieszeniado kamizelki wędkarskiej lub zatknięcia za paskiem. Polecamy wędkarzomłowiącym pstrągi i lipienie.

  • 59,38 zł W magazynie

   Wielkość: 42 x 28 cm, uchwyt korkowy.

  • 42,45 zł W magazynie

   Produkt jest dostarczany do 7 dni roboczych.Podbierak jest podstawowym wyposażeniem każdego wędkarza. Od jego niezawodności zależy ostateczny sukces wędkarski.  W podbierakach teleskopowych płynna regulacja długości rękojeści i składany trójkątny kosz, umożliwiają wykorzystanie ich w różnych warunkach.

  • 44,59 zł Oczekiwanie na dostawę

   Specjalistyczny podbierak o owalnym kształcie, zwężony nieco od strony krótkiej, neoprenowej rączki. Siatka wykonana ze specjalnej, bardzo mocnej i szybkoschnącej przędzy.

  • 45,60 zł W magazynie

   Specjalistyczny podbierak o owalnym kształcie, szeroki, wyposażony w antypoślizgową rączkę. Siatka wykonana ze specjalnej, bardzo mocnej i szybkoschnącej przędzy. Wielkości siatki od 40 x 30 cm do 55 x 45 cm przy, długościach od 0,55 m do 0,70 m.

  • 29,02 zł W magazynie

   Mistrall, Podbierak muchowy występujący w 2 długościach 60 i 70 cm. TERMIN DOSTAWY DO: 7 DNI

  • 20,81 zł W magazynie

   Mistrall, Podbierak muchowy występujący w 2 długościach 60 i 70 cm w kolorze zielonym. TERMIN DOSTAWY DO: 7 DNI

  • 40,59 zł W magazynie

   Podbierak do bezpiecznego lądowania ryb. Siatka podbieraka wykonana jest z syntetycznych materiałów, niechłonących przykrych zapachów. Podbierak może służyć do metody muchowej i spiningowej. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

  • 31,37 zł W magazynie
   Nowość

   Podbierak muchowy, rękojeść plastikowa.

  • 28,29 zł W magazynie
   Nowość

   Podbierak do bezpiecznego lądowania ryb. Siatka podbieraka wykonana jest z syntetycznych materiałów, niechłonących przykrych zapachów. Podbierak może służyć do metody muchowej i spiningowej. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

  • 48,51 zł W magazynie
   Nowość

   Jaxon, Jaxon, Podbierak Rubber Soft Mesh Szerokość kosza 40 cm i wysokość 45cm

  • 56,01 zł W magazynie
   Nowość

   Klasyczne, drewniane podbieraki pstrągowe.Model PL-TRU101 z gumowaną siatką i mniejsząśrednicą oczka.

  • 56,01 zł W magazynie
   Nowość

   Silikonowa siatka Podbierak pstrągowy z krótką rączką i sztywną ramą do podwieszenia do kamizelki wędkarskiej lub zatknięcia za paskiem. Silikonowa, elastyczna i zarazem wytrzymała siatka, nie kaleczy ryb, nie zwiększa swojej wagi w kontakcie z wodą, a dzięki brakowi wiązań oraz zastosowaniu dużych oczek nie zapląta się w nią przynęta. Przezroczysty...

  Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów