Katalog

Włączone filtry:
  Kombajny, kosze, akcesoria

  Profesjonalni wędkarze biorący udział w zawodach powinni zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, który pozwoli im osiągać lepsze wyniki. Ze swej strony oferujemy Państwu spory wybór właśnie tego typu produktów. W naszym asortymencie pojawiają się m.in. wytrzymałe kosze Traper, kombajny, kasety o różnych głębokościach, pokrywy do kaset, półki, s...

  Profesjonalni wędkarze biorący udział w zawodach powinni zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, który pozwoli im osiągać lepsze wyniki. Ze swej strony oferujemy Państwu spory wybór właśnie tego typu produktów. W naszym asortymencie pojawiają się m.in. wytrzymałe kosze Traper, kombajny, kasety o różnych głębokościach, pokrywy do kaset, półki, systemy jezdne, stojaki do topów i wędek, chwytaki, podpórki, rolki, balkoniki do siedzisk i oczywiście same siedziska.

  Na szczególną uwagę zasługują siedziska z platformami, które mają bardzo wytrzymałą konstrukcję, są funkcjonalne i stabilne, dzięki czemu można je ustawić na niemal każdym rodzaju podłoża. Ich design jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Na dodatek w niektórych modelach można modyfikować szuflady i kasety wedle własnych potrzeb. Co więcej, w wybranych produktach, np. takich jak siedzisko Traper można wyregulować wysokość siedziska, tym samym dopasowując je do własnych potrzeb i zapewniając sobie należytą wygodę. Niewątpliwie przy kilkugodzinnych połowach ma to ogromne znaczenie.

  U nas kupią Państwo produkty o rewelacyjnej jakości i to w znakomitej cenie. Produkty pochodzą od renomowanych producentów sprzętu wędkarskiego, takich jak Traper, Jaxon i PowerFish.

  Więcej
  • 793,35 zł W magazynie

   Profesjonalne siedzisko skonstruowane na spawanej aluminiowej ramie. Regulowana wysokość nóżek, stopki na przegubach, możliwość montażu dodatkowych kaset i systemu jezdnego. Odpowiednio wyprofilowane siedzenie zaopatrzone jest w uchwyt pomocny przy wędkowaniu "na stopa".

  • 688,80 zł W magazynie

   Profesjonalne siedzisko skonstruowane na spawanej aluminiowej ramie. Regulowana wysokość nóżek, stopki na przegubach, możliwość montażu dodatkowych kaset i systemu jezdnego. Odpowiednio wyprofilowane siedzenie zaopatrzone jest w uchwyt pomocny przy wędkowaniu "na stopa". W komplecie dodatkowa wysuwane 3 szufladki.

  • 124,23 zł W magazynie

   Kaseta głębsza do siedzisk typu Pro Match, przeznaczona do przechowywania zestawów lub akcesoriów. System zawiasów pozwala na szybki montaż i demontaż, a także na różne kombinacje kaset.

  • 178,35 zł W magazynie

   Kaseta z trzema szufladami do siedzisk typu Pro Match, przeznaczona do przechowywania zestawów lub akcesoriów. System zawiasów pozwala na szybki montaż i demontaż, a także na różne kombinacje kaset.

  • 94,71 zł W magazynie

   Balkonik do siedziska Jaxon Pro Match z gniazdami służącymi do położenia tyczki w czasie wędkowania "na stopa".

  • 102,09 zł W magazynie

   Balkonik do siedziska Jaxon Pro Match z gniazdami służącymi do położenia tyczki w czasie wędkowania "na stopa".

  • 159,90 zł W magazynie

   Uwaga, dobrze pasuje do wielofunkcyjnego siedziska AK-KZE001, w przypadku siedziska AK-KZE002 wymaga małej własnoręcznej modyfikacji.

  • 61,50 zł W magazynie

   Podręczna miska na np. zanętę do siedzisk Pro Match. W komplecie uchwyt do montażu na nogę siedziska.

  • 59,04 zł W magazynie

   Półka z uchwytem na nogę siedziska mogąca służyć jako podstawka na pojemniki, kuwety lub akcesoria.

  • 27,31 zł W magazynie

   Niezwykle pomocne rolki podczas wędkowania przy użyciu wędzisk nasadowych.

  • 68,88 zł W magazynie

   Półka z uchwytem na nogę siedziska mogąca służyć jako podstawka na pojemniki, kuwety lub akcesoria.

  • 15,08 zł W magazynie

   Nasadka zabezpiecza wędziska, szczególnie nasadowe, przed przesuwaniem się w czasie kiedy są odłożone i oczekują na wędkowanie.

  • 1 162,35 zł W magazynie

   Bardzo mocny, funkcjonalny kosz wyczynowy bez systemu jezdnego. Swietna propozycja dla wędkarzy ceniących sobie wygodę i komfort na stanowisku. System kaset i szufladek z możliwością ich modyfikacji spełni wymagania każdego zawodnika. Konstrukcja siedziska pozwala na ustawienie go w idealnym poziomie na każdym gruncie. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA...

  • 847,47 zł W magazynie

   Bardzo mocny, funkcjonalny kosz wyczynowy bez systemu jezdnego. Swietna propozycja dla wędkarzy ceniących sobie wygodę i komfort na stanowisku. System kaset i szufladek z możliwością ich modyfikacji spełni wymagania każdego zawodnika. Konstrukcja siedziska pozwala na ustawienie go w idealnym poziomie na każdym gruncie. Super relacja cena - jakość.

  • 67,65 zł W magazynie

   Pokrywa z wygodnym uchwytem służąca do zamykania kaset. Pasuje do każdej z kaset z oferty Trapera.

  • 67,65 zł W magazynie

   Standardowej wielkości kaseta do przechowywania gotowych zestawów.

  • 93,48 zł W magazynie

   Kaseta o podwójnej wysokości służąca do przechowywania gotowych zestawów. Nieodzowny składnik kosza szczególnie wtedy, kiedy przechowywane są spławiki typu bombka o dyżych gramaturach, a co się z tym wiąże, o dużych średnicach.

  • 63,96 zł W magazynie

   Ramka służąca do modyfikacji wysokości poszczególnych kaset.

  • 103,32 zł W magazynie

   Solidnie skonstruowany balkon służący do podtrzymywania wędziska podczas wędkowania. Odpowiednio wyprofilowane, głębokie gniazda pozwalają na pewne utrzymanie wędziska w trakcie wędkowania na tzw. "stopa". Uchwyty na nóżki o średn. 25 mm.

  • 73,80 zł W magazynie

   Kaseta przeznaczona do przechowywania gotowych zestawów. Zaopatrzona jest dodatkowo w gumowe nóżki.

  • 79,95 zł W magazynie

   Wygodna i funkcjonalna platforma, z gniazdem służącym do włożenia kuwety oraz z perforowaną podstawką na podręczne akcesoria.

  • 23,37 zł W magazynie

   Rolki służą jako podpórka podczas odjeżdżania wędką nasadową do tyłu. Rolki zaprojektowano tak, aby nawet przy porywistych wiatrach, wędka była maksymalnie zabezpieczona przed zrzuceniem.

  • 33,21 zł W magazynie

   Rolki służą jako podpórka podczas odjeżdżania wędką nasadową do tyłu. Rolki zaprojektowano tak, aby nawet przy porywistych wiatrach, wędka była maksymalnie zabezpieczona przed zrzuceniem.

  • 19,68 zł W magazynie

   Bardzo praktyczny chwytak wykonany z gęstej, mocnej siatki służący do przytrzymania odłożonego wędziska.

  Pokazuje 1 - 24 z 196 elementów