• 6,85 zł W magazynie

  Fluorocarbon - Rewelacyjny japoński materiał wykonany w 100% z fluorocarbonu. Tonie 4 razy szybciej od żyłki, nie absorbuje wody, unikalne wiązania wewnątrzpolimerowe czynią go praktycznie niewidocznym w wodzie. Idealny na przypony karpiowe i spiningowe.

 • 3,99 zł W magazynie

  Rewelacyjny japoński materiał przyponowy wykonany w 100% z fluorocarbonu. Tonie 4 razy szybciej od żyłki, nie absorbuje wody, unikalne wiązania wewnątrzpolimerowe czynią go praktycznie niewidocznym w wodzie. Zbrojone rewelacyjnymi krętlikami i agrafkami firmy OVERTON. Specjalny unikalny system zaciskania połączony z trzykrotnym przewlekaniem przez rurki.

 • 28,59 zł W magazynie

  Supermocny fluorocarbon MIJ, produkowany w Japonii. 

 • 24,60 zł W magazynie

  Tonący materiał przyponowy, niewidoczny w wodzie, odporny na ścieranie i dużo mniej rozciągliwy, niż zwykłe żyłki mono. Doskonały na przypony sztywne i strzałowe. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • 58,92 zł W magazynie
  Nowość

  Przedstawiamy nową serię żyłek JAXON SATORI – kolejny owoc współpracy z najlepszymi japońskimi firmami wyspecjalizowanymi w obróbce tworzyw sztucznych. Polecamy na przypony w łowieniu podlodowym, wyczynowym wędkarstwie spławikowym, łowieniu na sztuczną muchę i w spinningu. Oferujemy w odcinkach po 20 m.

 • 79,48 zł W magazynie
  Nowość

  Przygotowana specjalnie z myślą o wędkarstwie karpiowym, zwiększony parametr odporności na ścieranie. Oferujemy w odcinkach po 20 m.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów