• Max Fluorocarbon 10m
  W magazynie
  Max Fluorocarbon 10m

  Fluorocarbon - Rewelacyjny japoński materiał wykonany w 100% z fluorocarbonu. Tonie 4 razy szybciej od żyłki, nie absorbuje wody, unikalne wiązania wewnątrzpolimerowe czynią go praktycznie niewidocznym w wodzie. Idealny na przypony karpiowe i spiningowe.

 • Max Przypon Fluorocarbonowy 10 kg
  W magazynie
  Max Przypon Fluorocarbonowy...

  Rewelacyjny japoński materiał przyponowy wykonany w 100% z fluorocarbonu. Tonie 4 razy szybciej od żyłki, nie absorbuje wody, unikalne wiązania wewnątrzpolimerowe czynią go praktycznie niewidocznym w wodzie. Zbrojone rewelacyjnymi krętlikami i agrafkami firmy OVERTON. Specjalny unikalny system zaciskania połączony z trzykrotnym przewlekaniem przez rurki.

 • Momoi, fluorocarbon Soflex kolor przezroczysty 50m różne średnice
  W magazynie
  Momoi, fluorocarbon Soflex...

  Supermocny fluorocarbon MIJ, produkowany w Japonii. 

 • Traper, Fluorocarbon Expert 25 m, różne średnice
  W magazynie
  Traper, Fluorocarbon Expert...

  Tonący materiał przyponowy, niewidoczny w wodzie, odporny na ścieranie i dużo mniej rozciągliwy, niż zwykłe żyłki mono. Doskonały na przypony sztywne i strzałowe. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • Jaxon, żyłka SATORI Fluorocarbon Premium clear 20m, op. 6x1 szt.
  W magazynie
  Jaxon, żyłka SATORI...

  Przedstawiamy nową serię żyłek JAXON SATORI – kolejny owoc współpracy z najlepszymi japońskimi firmami wyspecjalizowanymi w obróbce tworzyw sztucznych. Polecamy na przypony w łowieniu podlodowym, wyczynowym wędkarstwie spławikowym, łowieniu na sztuczną muchę i w spinningu. Oferujemy w odcinkach po 20 m.

 • Jaxon, żyłka SATORI Fluorocarbon Carp clear 20m, op. 6x1 szt.
  W magazynie
  Jaxon, żyłka SATORI...

  Przygotowana specjalnie z myślą o wędkarstwie karpiowym, zwiększony parametr odporności na ścieranie. Oferujemy w odcinkach po 20 m.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów