Co możemy dla Ciebie zrobić

Co możemy dla Ciebie zrobić

Dlaczego nawiązałem współpracę z hurtownią Ewita fishing?

Nazywam się Jacek i posiadam własny sklep wędkarski we Wrocławiu. Z początku była to mała firma, która dzięki Ewita Fishing rozrosła się niesamowicie w ciągu ostatnich dwóch lat.

Jest to hurtownia z której jestem najbardziej zadowolony, a zaopatrzałem swój sklep w naprawdę różnych miejscach. Pokuszę się nawet o powiedzenie, że współpraca z nią uratowała mój sklep od początku pandemii, kiedy sprzedaż bardzo spadła i ciężko było o lojalnych kupujących. Musiałem szybko znaleźć jakieś rozwiązanie, bo groziła mi upadłość. Znajomy z branży polecił mi Ewita Fishing i stwierdziłem, że nie mam nic do stracenia. Założyłem konto i już następnego dnia otrzymałem bezpłatną ofertę. Zamówiłem na próbę pakiet produktów, żeby zobaczyć jak przyjmie się nowy towar w ofercie. Klienci zauważyli, że mam dobry sprzęt w świetnej cenie i wszystko zaczęło się fajnie rozwijać. Po kilku miesiącach zamawiałem już cały asortyment z tej jednej hurtowni.

Pewna firma na niepewne czasy

Kontakt z działem obsługi zawsze łatwy i bezproblemowy, co jest dla mnie ważne, bo cenię sobie komfort. Nie muszę pisać maila, wystarczy wiadomość na messengerze i sprawa jest załatwiona. Towar zawsze sprawdzony, bezpiecznie zapakowany i na czas. Widać że w tej firmie szanują sobie zaufanie klienta, o co niestety trudno w dzisiejszych czasach. Dzięki temu nie muszę sprawdzać towaru po raz kolejny, tylko od razu wystawić go na półkę i mieć pewność, że nic nie jest uszkodzone. Kolejną rzeczą, którą muszę pochwalić to oczywiście cena. Dzięki stałej współpracy zawsze dostawałem bardzo korzystne rabaty. Żal nie wspomnieć o zamawianiu pełnych pakietów produktów, które są najbardziej opłacalne dzięki dużym zniżkom. Dzięki temu mogłem pozwolić sobie na podniesienie marży bez utraty klientów. Cieszę się, że Ewita ma tyle dobrych marek w ofercie, bo zawsze wszystko zamawiam w jednym miejscu. Znacznie obniża to koszty dostawy, oszczędza mój czas i ułatwia księgowość, bo wszystko jest na jednej fakturze. Ewita bardzo dba o stany magazynowe, dzięki czemu towar jest dostępny tu i teraz. Nigdy nie miałem sytuacji, w której zamawiałem coś w styczniu, a dostałem w czerwcu, gdy już tego nie potrzebowałem.

Wsparcie sklepu internetowego jako dodatkowy atut

Firma oferuje także genialne wsparcie e-commerce na które zdecydowałem się kilka miesięcy temu. Ani ja, ani moi pracownicy nie mieliśmy czasu na rozbudowę sklepu internetowego. Zleciłem więc zewnętrznie wprowadzenie i rozszerzenie asortymentu na stronie internetowej. Dzięki temu wygląda ona teraz profesjonalnie i cieszę się, że nareszcie nie muszę się sam tym zajmować.

Podsumowanie

Serdecznie polecam Ewita Fishing wszystkim osobom, które szukają rzetelnej i dobrze wyposażonej hurtowni! Jako właściciel biznesu uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Zawsze czułem się obsłużony od A do Z, a w razie jakichkolwiek pytań miły personel z działu obsługi klienta służył pomocą. Bardzo dziękuję za kompleksowe podejście, z chęcią kontynuuję współpracę przez najbliższe lata.Chcesz dowiedzieć się więcej?
Nie wahaj się ani chwili dłużej, zapytaj o bezpłatną wycenę!


information
information