Podbieraki

Podbierak to przyrząd służący do wyjmowania ryb z wody. Składa się z siatki naciągniętej na ramkę, a ta z kolei przytwierdzona jest do drążka, który zwiększa jej zasięg. Naszym klientom oferujemy pełną gamę podbieraków, z których można korzystać przy uprawianiu różnych metod połowu. U nas znajdą Państwo podbieraki uniwersalne, muchowe, karpiowe,...

Podbierak to przyrząd służący do wyjmowania ryb z wody. Składa się z siatki naciągniętej na ramkę, a ta z kolei przytwierdzona jest do drążka, który zwiększa jej zasięg. Naszym klientom oferujemy pełną gamę podbieraków, z których można korzystać przy uprawianiu różnych metod połowu. U nas znajdą Państwo podbieraki uniwersalne, muchowe, karpiowe, łodziowe oraz kosze wyczynowe i uchwyty do podbieraka.

Dysponujemy produktami najlepszych, zaufanych marek m.in. firm Jaxon, Dragon, Carson, Traper. Podbieraki mają różne kształty i wielkości, więc każdy może wybrać te, które spełnią wszystkie jego wymagania. Większość z nich posiada teleskopowy uchwyt i sztywną ramę kosza, która jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Oczywiście sprzęty mają różną długość i wyposażone zostały w składany drążek, dzięki czemu ich transport jest o wiele łatwiejszy. Jeśli chodzi o średnicę oczek siatki, to wynosi ona najczęściej 12-15 mm, niemniej jednak zdarzają się też większe – mające 25 mm.

Każdy oferowany przez nas podbierak posiada niezwykle wytrzymałą konstrukcję, jego siatka zrobiona jest z tworzywa sztucznego, które szybko schnie i łatwo neutralizuje nieprzyjemny rybi zapach. Produkty są lekkie, więc operowanie nimi nie stanowi większego problemu. To duży plus, który doceni każdy wędkarz.


Więcej

Podkategorie

 • Uchwyty do podbieraka

  Uchwyt do podbieraka to bardzo ważny element jego konstrukcji, dlatego powinien być niezwykle wytrzymały. Proponujemy Państwu najlepsze jakościowo produkty stworzone przez firmy Carson, Gold Star i Jaxon. Do ich wykonania użyto m.in. włókna węglowego i kompozytu, które cechują się ogromną trwałością. Uchwyty mają konstrukcję teleskopową, więc można regulować ich długość, sięgającą 3-4 m, w zależności od własnych potrzeb.

  Produkty są bardzo wygodne w użytkowaniu, łatwo je zintegrować z podbierakami a ich wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Są uniwersalne, więc można je dopasować do każdego rodzaju podbieraka. Odpowiednie zarówno dla amatorów, jak i zawodowców.

 • Kosze wyczynowe do...

  W naszym sklepie internetowym kupicie Państwo cały potrzebny sprzęt wędkarski, również głowy i kosze do podbieraka wyczynowego. Wszystkie posiadają lekką i bardzo wytrzymałą konstrukcję, wykonaną m.in. z aluminium. Wyposażone są w gwintowaną końcówkę, która ułatwia montaż na drążku, a ich siatki wykonano z bardzo lekkiego nylonu i żyłki, dzięki czemu dość szybko toną.

  Oferowane przez nas podbieraki występują w różnych wielkościach i mają różną średnicę oczek, wynoszącą od 2 do 20 mm. Każdy produkt został bardzo precyzyjnie i starannie wykonany, co zapewnia mu świetną jakość i wytrzymałość. Idealne do łowienia ryb zarówno na wodach płynących, jak i stojących. Sprzęt jest bardzo uniwersalny, więc mogą z niego korzystać zawodowcy i amatorzy.

 • Muchowe

  Proponujemy Państwu dość duży wybór podbieraków muchowych pochodzących od renomowanych producentów, czyli firm: Konger, Carson, Jaxon oraz Dragon. Ich charakterystycznymi cechami są krótka rączka i dość sztywna rama, dzięki którym można przymocować je do kamizelki lub paska. Warto podkreślić, że pomimo mocnej i wytrzymałej konstrukcji, są dość lekkie.

  Co więcej, podbieraki muchowe mają okrągły kształt, ich siatki są mocne, elastyczne i miękkie, w związku z czym nie kaleczą ryb. Występują w różnych wielkościach, więc można zdecydować się na ten, który okaże się najlepszy do połowu danego gatunku ryb. Uchwyty doskonale leżą w dłoni, więc nie ma obaw, że wyślizgną się z ręki. W szczególności polecamy je wędkarzom łowiącym pstrągi i lipienie.

 • Uniwersalne

  W proponowanej przez nas ofercie pojawia się spory wybór uniwersalnych podbieraków z teleskopowymi rączkami. Ich sztyce są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu świetnie znoszą bardzo duże obciążenia oraz specjalne klipsy i zaciski, umożliwiające ich łatwe i szybkie rozłożenie. Co więcej, rękojeść każdego z nich została zrobiona z wysoce wytrzymałego i odpornego tworzywa, co sprawia, że pewnie leży w dłoni. Z kolei blok, który łączy głowę z uchwytem został wykonany z metalu bądź tworzywa sztucznego. Siatka pojawiająca się w każdym modelu jest miękka, elastyczna, łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Wśród jej największych zalet należy wymienić to, że szybko schnie i nie chłonie zapachów.

  U nas mogą Państwo kupić podbieraki z metalową i grafitową kostką, w których siatka przymocowana jest do wewnętrznych ramion prowadzących. Produkty dostępne są w różnych wielkościach, natomiast głowica każdego z nich ma trójkątny kształt.

 • Karpiowe

  Miłośnicy łowienia karpi powinni zaopatrzyć się w specjalne podbieraki. W naszym asortymencie pojawiają się produkty najlepszych firm, czyli Jaxon i Dragon. Siatki mają różne kształty i wymiary, jednakże wszystkie zostały wykonane z wytrzymałych materiałów m.in. nylonu. Co więcej, część z nich jest gumowana i impregnowana. Ich całkowita długość po rozłożeniu, w zależności od wybranego modelu, sięga 150-300 cm. Podbieraki karpiowe, które proponujemy są łatwe i wygodne w użyciu, posiadają specjalne wzmocnienia, a niektóre z nich stałą, sztywną ramę. Można je również bardzo szybko złożyć i rozłożyć, co w trakcie połowów ma niebagatelne znaczenie. Ich siatki szybko schną i nie wchłaniają rybiego zapachu, który jest bardzo trudny do usunięcia.

  Produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, co gwarantuje im dużą trwałość i powoduje, że można z nich korzystać przez wiele sezonów.

 • Podbieraki ze sztywną...

  Korzystanie z profesjonalnego sprzętu wędkarskiego jest niezmiernie ważne, ponieważ zwiększa prawdopodobieństwo udanych połowów. W naszym katalogu produktów znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzebujecie, także podbieraki ze sztywną obręczą pochodzące od firm Dragon, Traper, Konger i Jaxon. Wyposażone są w teleskopowy uchwyt, umożliwiający ich składanie oraz stałą i sztywną ramę kosza, która jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. Ich rozkładanie jest banalnie łatwe i możliwe przy użyciu jednej ręki.

  Siatki zamocowane w podbierakach ze sztywną obręczą mają różną głębokość oraz sporą średnicę oczek, co zapobiega wplątywaniu się w nie haczyków z przynętami. Są miękkie i wytrzymałe. Poza tym szybko wysychają, ich konserwacja jest prosta i szybka, a one same nie pochłaniają zapachu ryb. Całkowita długość podbieraków sięga 190-300 cm, w zależności od modelu.