Katalog

Włączone filtry:
Producent
Świetliki - nasadki chemiczne

Świetliki chemiczne to bardzo przydatne akcesoria podczas łowienia. Zamontowane na spławiku w znaczny sposób ułatwiają jego lokalizację w nocy, ułatwiając złowienie zdobyczy. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, zarówno w wersji płynnej jak i proszkowej. W naszej ofercie znajdują się świetliki najwyższej jakości, renomowanego producen...

Świetliki chemiczne to bardzo przydatne akcesoria podczas łowienia. Zamontowane na spławiku w znaczny sposób ułatwiają jego lokalizację w nocy, ułatwiając złowienie zdobyczy. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, zarówno w wersji płynnej jak i proszkowej. W naszej ofercie znajdują się świetliki najwyższej jakości, renomowanego producenta Jaxon. Nadają się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych wędkarzy.

Więcej
 • Jaxon, nasadki świecące do spławików AK-NA, op. 50 x 2 szt.
  W magazynie
  Jaxon, nasadki świecące do...

  Światełko chemiczne do spławików, w ofercie 2 wersje: płynna i proszkowa, w kilku rozmiarach, w jaskrawych, dobrze widocznych kolorach.  W kolorach: żółtozielonym i gwiaździstym jasnoniebieskim. Wykorzystanie dwóch różnych kolorów nasadek pozwala na szybką i jednoznaczną identyfikację zestawu przy łowieniu w nocy na dwie wędki.

 • Jaxon, uchwyt do nasadki świecącej, op. 10x4 szt.
  W magazynie
  Jaxon, uchwyt do nasadki...

  Uchwyt do nasadki świecącej.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów