Karpiowe i gruntowe

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę akcesoriów karpiowych i gruntowych. W jej skład wchodzą m.in. igły do kul, markery, wiertła, stopery do pelletu, gumki, igły z zasobnikiem, gumowe koraliki, korki wałeczkowe, zestawy przyponów i nożyczki. Oprócz nich w asortymencie pojawiają się statywy do nawijania, rakiety zanęto...

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę akcesoriów karpiowych i gruntowych. W jej skład wchodzą m.in. igły do kul, markery, wiertła, stopery do pelletu, gumki, igły z zasobnikiem, gumowe koraliki, korki wałeczkowe, zestawy przyponów i nożyczki. Oprócz nich w asortymencie pojawiają się statywy do nawijania, rakiety zanętowe, przecinaki wielofunkcyjne, rury wyrzutowe do kulek i wiele innych produktów, które usprawnią i ułatwią połowy. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić również taki produkt jak mata karpiowa, która dostępna jest w przeróżnych rozmiarach. Maty wyposażone są w parawan, który pozwala zasłonić rybę przed światłem. Mają też dużą wyporność, dzięki której mogą dryfować po akwenie wodnym, a co za tym idzie złowiony okaz można bezpiecznie wypuścić do wody. Oczywiście wszystkie akcesoria, które oferujemy pochodzą od uznanych producentów, którzy dbają o jakość wykonania produktów, a do ich zrobienia używają najlepszych dostępnych materiałów.

Więcej
 • Max Kevlar 5m
  W magazynie
  Max Kevlar 5m

  Plecionki wykonane z superwytrzymałego oryginalnego włókna kevlarowego firmy DuPont. Przeznaczone są do samodzielnego wiązania przyponów karpiowych oraz spinningowych. Pojedyncze włókno kevlarowe jest pięciokrotnie odporniejsze na zerwanie niż porównywalne włókno Dyneema. Siedmiokrotnie gęstszy sposób splecenia włókien w Kevlarze gwarantuje dodatkowo...

 • Carson wypychacz automatyczny
  W magazynie
  Carson wypychacz automatyczny

  Doskonały, niespotykany dotąd na polskim rynku wypychacz, przeznaczony do wyjmowania dużych haków i kotwic. Niezastąpiony przy uwalnianiu przynęt z paszcz takich ryb jak np.: szczupaki, sandacze czy sumy. Jest również podstawowym ekwipunkiem wędkarzy biorących udział w połowach morskich.

 • Jaxon Lead Core 25 lbs
  W magazynie
  Jaxon Lead Core 25 lbs

  JAXON PRO CARP LEAD CORE Materiał przyponowy z ołowianym rdzeniem. Niezastąpiony przy budowaniu szybkotonących zestawów karpiowych. W ofercie 2 wersje kolorów: splot brązowo-czarny i splot zielono-czarny. Oferujemy szpulki z odcinkiem 5 m.

 • Carson Nożyczki 3153
  W magazynie
  Carson Nożyczki 3153

  Szczypce nożyczki z ząbkowaną końcówką, w skład których wchodzą także nożyczki oraz kalibrowane wycięcia w uchwycie do zaciskania śrucin.

 • Jaxon, Pro Carp, Komplet wierteł i igieł, Needle & Drill Set
  W magazynie
  Jaxon, Pro Carp, Komplet...

  Komplet wierteł i igieł.Zestaw, w skład którego wchodzą trzy igły i wiertło.

 • Jaxon, Pro Carp, Komplet igieł i wierteł, Super Grip Kit
  W magazynie
  Jaxon, Pro Carp, Komplet...

  Komplet igieł i wierteł. Zestaw, w skład którego wchodzą trzy igły i wiertło.

 • Jaxon, Pro Carp, Duża łyżka
  W magazynie
  Jaxon, Pro Carp, Duża łyżka...

  Duża łyżka do wyrzucania kulek, ziaren i zanęty. Gwint do zamocowania na uchwycie podbieraka.

 • Jaxon, Nożyczki wędkarskie, Tną plecionkę! AJ-NS10A
  W magazynie
  Jaxon, Nożyczki wędkarskie,...

  Nożyczki wędkarskie. Tną plecionkę!

 • Jaxon, Nożyczki wędkarskie, Tną plecionkę! AJ-NS10A
  W magazynie
  Jaxon, Nożyczki wędkarskie,...

  Nożyczki wędkarskie. Uniwersalne. Tną plecionkę!

 • Jaxon, Przecinak wielofunkcyjny, AJ-NS12A
  W magazynie
  Jaxon, Przecinak...

  Przecinak wielofunkcyjny.

 • Traper Pierścienie lateksowe op. 12 szt.
  W magazynie
  Traper Pierścienie...

  Pierścienie lateksowe. Gumki wykonane z lateksu o bardzo dużej rozciągliwości i wytrzymałości. Służą do mocowania kulek proteinowych, peletów i ziaren. Ich wytrzymałość doskonale sprawdza się przy bardzo dalekich wyrzutach zestawu.

 • Traper Koraliki helikopterowe zielone 10 szt.
  W magazynie
  Traper Koraliki...

  Koraliki. Łatwe do założenia na rurki antysplątaniowe elastyczne koraliki, służące do tworzenia zestawów helikopterowych. Doskonale chronią węzły łączące zestaw.

 • Traper Agrafka do przynęt 5 szt.
  W magazynie
  Traper Agrafka do przynęt 5...

  Agrafka do przynęt. Wykonana jest ze sprężystego, cienkiego, z ostrym zakończeniem drutu. Służy do nadziewania białych i czerwonych robaków oraz ziaren.

 • Traper rurka termokurczliwa czarna 60 cm
  W magazynie
  Traper rurka termokurczliwa...

  Najwyższej jakości rurki termokurczliwe do formowania nad parą wodną i we wrzącej wodzie. Znajdują zastosowanie do krycia węzłów na haczykach i krętlikach. Do korekty długości trzona haków, by wykorzystać maksymalną skuteczność kąta zacięcia.

 • Traper rurka termokurczliwa transparenta 60 cm / 2,5 mm
  W magazynie
  Traper rurka termokurczliwa...

  Najwyższej jakości rurki termokurczliwe do formowania nad parą wodną i we wrzącej wodzie. Znajdują zastosowanie do krycia węzłów na haczykach i krętlikach. Do korekty długości trzona haków, by wykorzystać maksymalną skuteczność kąta zacięcia.

 • Traper Łącznik owalny 4,5 mm / 10 szt.
  W magazynie
  Traper Łącznik owalny 4,5...

  Łącznik owalny. Stosowany do konstrukcji zestawów karpiowych, jako łącznik do sztywnych i łamanych przyponów.

 • Traper, Zestaw wędkarski wymienny
  W magazynie
  Traper, Zestaw wędkarski...

  Zestaw wymienny, to bardzo praktyczne rozwiązanie. Podręczny przybornik z jedną, obustronną rączką, do której można dokręcić dwie różne końcówki. W komplecie znajduje się wiertło, igła z zamykanym uchem, igła z zadziorem i haczyk. Zestaw wykonany jest ze stali nierdzewnej. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • Traper, Zestaw wędkarski wymienny mały
  W magazynie
  Traper, Zestaw wymienny...

  Zestaw wymienny mały, to dwie najczęściej używane końcówki – igła i wiertło, dokręcane do ryflowanej rączki ze stali nierdzewnej. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • Carp Expert, Wiertło metalowe 102
  Oczekiwanie na dostawę
  Carp Expert, Wiertło...

  Służy do wiercenia otworków w przynętach typu ziarna, kulki proteinowe, pellety.

 • Carp Expert, Wiertło 052
  Oczekiwanie na dostawę
  Carp Expert, Wiertło 052

  Służy do wiercenia otworków w przynętach typu ziarna, kulki proteinowe, pellety.

 • Jaxon, Pro Carp INOX, Komplet igieł i wierteł, stal nierdzewna, AC-355802
  W magazynie
  Jaxon, Pro Carp INOX,...

  Zestaw PRO CARP INOX ze stali nierdzewnej.W komplecie baza + 4 głowice.

 • Jaxon, Rakieta z zamknięciem, AC-407807
  W magazynie
  Jaxon, Rakieta z...

  Rakieta służąca do podawania zanęt na łowisko, samoczynnie opróżniająca się po zarzuceniu w miejsce połowu i zluzowaniu żyłki.

 • Traper, Marker Turbo, 64127
  W magazynie
  Traper, Marker Turbo, 64127

  Specjalistyczy marker, wykonany z najwyższej jakości balsy, pokrytej bardzo mocnym płaszczem z dwuskładnikowego lakieru. Zaczepy z bardzo solidnymi krętlikami. Górna część korpusu markera pomalowana jestdoskonale widocznym, pomarańczowym, odblaskowym lakierem. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • Traper, Marker Ultra, 64128
  W magazynie
  Traper, Marker Ultra, 64128

  Specjalistyczny marker, wykonany z najwyższej jakości balsy, pokrytej bardzo mocnym płaszczem z dwuskładnikowego lakieru. Zaczepy z bardzo solidnymi krętlikami. Górna część korpusu markera pomalowana jestdoskonale widocznym, pomarańczowym ,odblaskowym lakierem. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

Pokazuje 1 - 24 z 329 elementów