Karpiowe i gruntowe

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę akcesoriów karpiowych i gruntowych. W jej skład wchodzą m.in. igły do kul, markery, wiertła, stopery do pelletu, gumki, igły z zasobnikiem, gumowe koraliki, korki wałeczkowe, zestawy przyponów i nożyczki. Oprócz nich w asortymencie pojawiają się statywy do nawijania, rakiety zanęto...

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę akcesoriów karpiowych i gruntowych. W jej skład wchodzą m.in. igły do kul, markery, wiertła, stopery do pelletu, gumki, igły z zasobnikiem, gumowe koraliki, korki wałeczkowe, zestawy przyponów i nożyczki. Oprócz nich w asortymencie pojawiają się statywy do nawijania, rakiety zanętowe, przecinaki wielofunkcyjne, rury wyrzutowe do kulek i wiele innych produktów, które usprawnią i ułatwią połowy. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić również taki produkt jak mata karpiowa, która dostępna jest w przeróżnych rozmiarach. Maty wyposażone są w parawan, który pozwala zasłonić rybę przed światłem. Mają też dużą wyporność, dzięki której mogą dryfować po akwenie wodnym, a co za tym idzie złowiony okaz można bezpiecznie wypuścić do wody. Oczywiście wszystkie akcesoria, które oferujemy pochodzą od uznanych producentów, którzy dbają o jakość wykonania produktów, a do ich zrobienia używają najlepszych dostępnych materiałów.

Więcej
 • 42,50 zł W magazynie
 • 6,51 zł W magazynie

  Plecionki wykonane z superwytrzymałego oryginalnego włókna kevlarowego firmy DuPont. Przeznaczone są do samodzielnego wiązania przyponów karpiowych oraz spinningowych. Pojedyncze włókno kevlarowe jest pięciokrotnie odporniejsze na zerwanie niż porównywalne włókno Dyneema. Siedmiokrotnie gęstszy sposób splecenia włókien w Kevlarze gwarantuje dodatkowo...

 • 54,94 zł W magazynie

  Doskonały, niespotykany dotąd na polskim rynku wypychacz, przeznaczony do wyjmowania dużych haków i kotwic. Niezastąpiony przy uwalnianiu przynęt z paszcz takich ryb jak np.: szczupaki, sandacze czy sumy. Jest również podstawowym ekwipunkiem wędkarzy biorących udział w połowach morskich.

 • 7,69 zł W magazynie

  JAXON PRO CARP LEAD CORE Materiał przyponowy z ołowianym rdzeniem. Niezastąpiony przy budowaniu szybkotonących zestawów karpiowych. W ofercie 2 wersje kolorów: splot brązowo-czarny i splot zielono-czarny. Oferujemy szpulki z odcinkiem 5 m.

 • 10,90 zł W magazynie

  Szczypce nożyczki z ząbkowaną końcówką, w skład których wchodzą także nożyczki oraz kalibrowane wycięcia w uchwycie do zaciskania śrucin.

 • 15,99 zł W magazynie

  Komplet wierteł i igieł.Zestaw, w skład którego wchodzą trzy igły i wiertło.

 • 15,99 zł W magazynie

  Komplet igieł i wierteł. Zestaw, w skład którego wchodzą trzy igły i wiertło.

 • 52,89 zł W magazynie

  Duża łyżka do wyrzucania kulek, ziaren i zanęty. Gwint do zamocowania na uchwycie podbieraka.

 • 2,83 zł W magazynie

  Pierścienie lateksowe. Gumki wykonane z lateksu o bardzo dużej rozciągliwości i wytrzymałości. Służą do mocowania kulek proteinowych, peletów i ziaren. Ich wytrzymałość doskonale sprawdza się przy bardzo dalekich wyrzutach zestawu.

 • 6,15 zł W magazynie

  Bardzo elastyczna rurka o cienkich ściankach, co ułatwia przeciąganie żyłki lub plecionki. Ciemny, oliwkowy kolor doskonale kamufluje rurkę, leżącą na dnie. Podana średnica jest średnicą wewnętrzną.

 • 8,00 zł W magazynie

  Koraliki. Łatwe do założenia na rurki antysplątaniowe elastyczne koraliki, służące do tworzenia zestawów helikopterowych. Doskonale chronią węzły łączące zestaw.

 • 4,06 zł W magazynie

  Agrafka do przynęt. Wykonana jest ze sprężystego, cienkiego, z ostrym zakończeniem drutu. Służy do nadziewania białych i czerwonych robaków oraz ziaren.

 • 3,69 zł W magazynie

  Najwyższej jakości rurki termokurczliwe do formowania nad parą wodną i we wrzącej wodzie. Znajdują zastosowanie do krycia węzłów na haczykach i krętlikach. Do korekty długości trzona haków, by wykorzystać maksymalną skuteczność kąta zacięcia.

 • 3,69 zł W magazynie

  Najwyższej jakości rurki termokurczliwe do formowania nad parą wodną i we wrzącej wodzie. Znajdują zastosowanie do krycia węzłów na haczykach i krętlikach. Do korekty długości trzona haków, by wykorzystać maksymalną skuteczność kąta zacięcia.

 • 3,44 zł W magazynie

  Łącznik owalny. Stosowany do konstrukcji zestawów karpiowych, jako łącznik do sztywnych i łamanych przyponów.

 • 18,45 zł W magazynie

  Zestaw wymienny, to bardzo praktyczne rozwiązanie. Podręczny przybornik z jedną, obustronną rączką, do której można dokręcić dwie różne końcówki. W komplecie znajduje się wiertło, igła z zamykanym uchem, igła z zadziorem i haczyk. Zestaw wykonany jest ze stali nierdzewnej. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • 9,23 zł W magazynie

  Zestaw wymienny mały, to dwie najczęściej używane końcówki – igła i wiertło, dokręcane do ryflowanej rączki ze stali nierdzewnej. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • 4,75 zł Oczekiwanie na dostawę

  Służy do wiercenia otworków w przynętach typu ziarna, kulki proteinowe, pellety.

 • 4,11 zł Oczekiwanie na dostawę

  Służy do wiercenia otworków w przynętach typu ziarna, kulki proteinowe, pellety.

 • 24,60 zł W magazynie

  Profesjonalny marker z diodą świecącą, zasilaną dwiema bateriami AG13. Pustościenny korpus został wykonany z bardzo mocnego tworzywa. Oświetlenie włączamy poprzez dokręcenie górnej części markera w prawo. Lotki są wykonane z elastycznego nieodkształcającego się tworzywa. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • 99,63 zł W magazynie

  Profesjonalna mata karpiowa o wymiarach 120 cm x 70 cm.

 • 66,42 zł W magazynie

  Zestaw PRO CARP INOX ze stali nierdzewnej.W komplecie baza + 4 głowice.

 • 52,28 zł W magazynie

  Rakieta służąca do podawania zanęt na łowisko, samoczynnie opróżniająca się po zarzuceniu w miejsce połowu i zluzowaniu żyłki.

 • 12,30 zł W magazynie

  Specjalistyczy marker, wykonany z najwyższej jakości balsy, pokrytej bardzo mocnym płaszczem z dwuskładnikowego lakieru. Zaczepy z bardzo solidnymi krętlikami. Górna część korpusu markera pomalowana jestdoskonale widocznym, pomarańczowym, odblaskowym lakierem. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

Pokazuje 1 - 24 z 379 elementów