Karpiowe i gruntowe
 • Expert, MX-KEV 5 m, różne wytrzymałości
  W magazynie
  Expert, MX-KEV 5 m, różne...

  To plecionki wykonane z superwytrzymałego oryginalnego włókna kevlarowego firmy DuPont™. Przeznaczone są do samodzielnego wiązania przyponów karpiowych oraz spinningowych. Pojedyncze włókno kevlarowe jest pięciokrotnie odporniejsze na zerwanie niż porównywalne włókno DYNEEMA®.

 • Carson wypychacz automatyczny
  W magazynie
  Carson wypychacz automatyczny

  Doskonały, niespotykany dotąd na polskim rynku wypychacz, przeznaczony do wyjmowania dużych haków i kotwic. Niezastąpiony przy uwalnianiu przynęt z paszcz takich ryb jak np.: szczupaki, sandacze czy sumy. Jest również podstawowym ekwipunkiem wędkarzy biorących udział w połowach morskich.

 • Jaxon Lead Core 25 lbs
  W magazynie
  Jaxon Lead Core 25 lbs

  JAXON PRO CARP LEAD CORE Materiał przyponowy z ołowianym rdzeniem. Niezastąpiony przy budowaniu szybkotonących zestawów karpiowych. W ofercie 2 wersje kolorów: splot brązowo-czarny i splot zielono-czarny. Oferujemy szpulki z odcinkiem 5 m.

 • Carson Nożyczki 3153
  W magazynie
  Carson Nożyczki 3153

  Szczypce nożyczki z ząbkowaną końcówką, w skład których wchodzą także nożyczki oraz kalibrowane wycięcia w uchwycie do zaciskania śrucin.

 • Jaxon, Pro Carp, Komplet wierteł i igieł, Needle & Drill Set
  W magazynie
  Jaxon, Pro Carp, Komplet...

  Komplet wierteł i igieł.Zestaw, w skład którego wchodzą trzy igły i wiertło.

 • Jaxon, Pro Carp, Komplet igieł i wierteł, Super Grip Kit
  W magazynie
  Jaxon, Pro Carp, Komplet...

  Komplet igieł i wierteł. Zestaw, w skład którego wchodzą trzy igły i wiertło.

 • Jaxon, Pro Carp, Duża łyżka
  W magazynie
  Jaxon, Pro Carp, Duża łyżka...

  Duża łyżka do wyrzucania kulek, ziaren i zanęty. Gwint do zamocowania na uchwycie podbieraka.

 • Jaxon, Nożyczki wędkarskie, Tną plecionkę! AJ-NS10A
  W magazynie
  Jaxon, Nożyczki wędkarskie,...

  Nożyczki wędkarskie. Tną plecionkę!

 • Jaxon, Nożyczki wędkarskie, Tną plecionkę! AJ-NS10A
  W magazynie
  Jaxon, Nożyczki wędkarskie,...

  Nożyczki wędkarskie. Uniwersalne. Tną plecionkę!

 • Jaxon, Przecinak wielofunkcyjny, AJ-NS12A
  W magazynie
  Jaxon, Przecinak...

  Przecinak wielofunkcyjny.

 • Traper Pierścienie lateksowe op. 12 szt.
  W magazynie
  Traper Pierścienie...

  Pierścienie lateksowe. Gumki wykonane z lateksu o bardzo dużej rozciągliwości i wytrzymałości. Służą do mocowania kulek proteinowych, peletów i ziaren. Ich wytrzymałość doskonale sprawdza się przy bardzo dalekich wyrzutach zestawu.

 • Traper Koraliki helikopterowe zielone 10 szt.
  W magazynie
  Traper Koraliki...

  Koraliki. Łatwe do założenia na rurki antysplątaniowe elastyczne koraliki, służące do tworzenia zestawów helikopterowych. Doskonale chronią węzły łączące zestaw.

 • Traper Agrafka do przynęt 5 szt.
  W magazynie
  Traper Agrafka do przynęt 5...

  Agrafka do przynęt. Wykonana jest ze sprężystego, cienkiego, z ostrym zakończeniem drutu. Służy do nadziewania białych i czerwonych robaków oraz ziaren.

 • Traper rurka termokurczliwa czarna 60 cm
  W magazynie
  Traper rurka termokurczliwa...

  Najwyższej jakości rurki termokurczliwe do formowania nad parą wodną i we wrzącej wodzie. Znajdują zastosowanie do krycia węzłów na haczykach i krętlikach. Do korekty długości trzona haków, by wykorzystać maksymalną skuteczność kąta zacięcia.

 • Traper rurka termokurczliwa transparenta 60 cm / 2,5 mm
  W magazynie
  Traper rurka termokurczliwa...

  Najwyższej jakości rurki termokurczliwe do formowania nad parą wodną i we wrzącej wodzie. Znajdują zastosowanie do krycia węzłów na haczykach i krętlikach. Do korekty długości trzona haków, by wykorzystać maksymalną skuteczność kąta zacięcia.

 • Traper Łącznik owalny 4,5 mm / 10 szt.
  W magazynie
  Traper Łącznik owalny 4,5...

  Łącznik owalny. Stosowany do konstrukcji zestawów karpiowych, jako łącznik do sztywnych i łamanych przyponów.

 • Traper, Zestaw wędkarski wymienny
  W magazynie
  Traper, Zestaw wędkarski...

  Zestaw wymienny, to bardzo praktyczne rozwiązanie. Podręczny przybornik z jedną, obustronną rączką, do której można dokręcić dwie różne końcówki. W komplecie znajduje się wiertło, igła z zamykanym uchem, igła z zadziorem i haczyk. Zestaw wykonany jest ze stali nierdzewnej. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • Traper, Zestaw wędkarski wymienny mały
  W magazynie
  Traper, Zestaw wymienny...

  Zestaw wymienny mały, to dwie najczęściej używane końcówki – igła i wiertło, dokręcane do ryflowanej rączki ze stali nierdzewnej. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • Carp Expert, Wiertło metalowe 102
  Oczekiwanie na dostawę
  Carp Expert, Wiertło...

  Służy do wiercenia otworków w przynętach typu ziarna, kulki proteinowe, pellety.

 • Carp Expert, Wiertło 052
  Oczekiwanie na dostawę
  Carp Expert, Wiertło 052

  Służy do wiercenia otworków w przynętach typu ziarna, kulki proteinowe, pellety.

 • Jaxon, Pro Carp INOX, Komplet igieł i wierteł, stal nierdzewna, AC-355802
  W magazynie
  Jaxon, Pro Carp INOX,...

  Zestaw PRO CARP INOX ze stali nierdzewnej.W komplecie baza + 4 głowice.

 • Jaxon, Rakieta z zamknięciem, AC-407807
  W magazynie
  Jaxon, Rakieta z...

  Rakieta służąca do podawania zanęt na łowisko, samoczynnie opróżniająca się po zarzuceniu w miejsce połowu i zluzowaniu żyłki.

 • Traper, Marker Turbo, 64127
  W magazynie
  Traper, Marker Turbo, 64127

  Specjalistyczy marker, wykonany z najwyższej jakości balsy, pokrytej bardzo mocnym płaszczem z dwuskładnikowego lakieru. Zaczepy z bardzo solidnymi krętlikami. Górna część korpusu markera pomalowana jestdoskonale widocznym, pomarańczowym, odblaskowym lakierem. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

 • Traper, Marker Ultra, 64128
  W magazynie
  Traper, Marker Ultra, 64128

  Specjalistyczny marker, wykonany z najwyższej jakości balsy, pokrytej bardzo mocnym płaszczem z dwuskładnikowego lakieru. Zaczepy z bardzo solidnymi krętlikami. Górna część korpusu markera pomalowana jestdoskonale widocznym, pomarańczowym ,odblaskowym lakierem. DOSTĘPNOŚĆ ZOSTANIE POTWIERDZONA MAILOWO.

Pokazuje 1 - 24 z 314 elementów

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę akcesoriów karpiowych i gruntowych. W jej skład wchodzą m.in. igły do kul, markery, wiertła, stopery do pelletu, gumki, igły z zasobnikiem, gumowe koraliki, korki wałeczkowe, zestawy przyponów i nożyczki. Oprócz nich w asortymencie pojawiają się statywy do nawijania, rakiety zanęto...

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę akcesoriów karpiowych i gruntowych. W jej skład wchodzą m.in. igły do kul, markery, wiertła, stopery do pelletu, gumki, igły z zasobnikiem, gumowe koraliki, korki wałeczkowe, zestawy przyponów i nożyczki. Oprócz nich w asortymencie pojawiają się statywy do nawijania, rakiety zanętowe, przecinaki wielofunkcyjne, rury wyrzutowe do kulek i wiele innych produktów, które usprawnią i ułatwią połowy. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić również taki produkt jak mata karpiowa, która dostępna jest w przeróżnych rozmiarach. Maty wyposażone są w parawan, który pozwala zasłonić rybę przed światłem. Mają też dużą wyporność, dzięki której mogą dryfować po akwenie wodnym, a co za tym idzie złowiony okaz można bezpiecznie wypuścić do wody. Oczywiście wszystkie akcesoria, które oferujemy pochodzą od uznanych producentów, którzy dbają o jakość wykonania produktów, a do ich zrobienia używają najlepszych dostępnych materiałów.

Więcej