Przynęty sztuczne

Przynęty to nieodłączny element wyposażenia wędkarza. Bez nich łowienie ryb jest dużo trudniejsze, a niejednokrotnie staje się niemożliwe. Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo obszerną propozycję różnego rodzaju przynęt sztucznych i naturalnych stworzonych do połowu drapieżników oraz ryb spokojnego żeru. Dostępne są w pojedynczych egzemplarzach/pa...

Przynęty to nieodłączny element wyposażenia wędkarza. Bez nich łowienie ryb jest dużo trudniejsze, a niejednokrotnie staje się niemożliwe. Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo obszerną propozycję różnego rodzaju przynęt sztucznych i naturalnych stworzonych do połowu drapieżników oraz ryb spokojnego żeru. Dostępne są w pojedynczych egzemplarzach/paczkach oraz w całych zestawach.

W naszej ofercie pojawiają się kukurydza i orzech tygrysi, pilkery i przywieszki dorszowe, rippery, sztuczne robaki, twistery oraz woblery. Oczywiście wszystkie występują w różnych smakach, kolorach i rozmiarach (przynęty sztuczne), tak by możliwe było dobranie tych odpowiednich do konkretnego gatunku ryb. Warto podkreślić, że produkty pochodzą od uznanych producentów, co stanowi gwarancję ich wysokiej jakości. Dysponujemy artykułami takich firm jak Dragon, Mann’s, Jaxon, Ice Fish, Relax, Berkley, Drennan i wiele innych. Proponowanych przez nas przynęt można używać przy każdej metodzie wędkarskiej i na różnych łowiskach, wystarczy tylko dobrać ich odpowiedni rodzaj. Postawiliśmy na różnorodność, więc wybór jest całkiem spory.

Więcej

Podkategorie

 • Pilkery, przywieszki i...
 • Sztuczne robaki,...
 • Komplety przynęt
 • Twistery
 • Rippery
 • Błystki
 • Gumowe przynęty uzbrojone
 • Woblery

  Wobler to rodzaj sztucznej przynęty, który swoim wyglądem przypomina małe ryby, owady, płazy itp., czyli naturalny pokarm drapieżników. Przeważnie wykonywany jest z drewna lub plastiku. To produkt wielorazowego użytku, którego z powodzeniem można używać przez kilka sezonów. W naszym sklepie internetowym oferujemy przeróżne modele wobblerów w różnych rozmiarach. Różnią się one między sobą pracą, czyli sposobem poruszania się w wodzie, wypornością, kolorem, przeznaczeniem oraz głębokością schodzenia. Dodatkowo, część z nich wyposażona jest w poziomy ster umiejscowiony przy dziobie, dzięki któremu można kontrolować głębokość, na którą schodzi. W zależności od modelu kąt nachylenia steru i jego długość mocno się od siebie różnią.

  W ofercie posiadamy jedno- i wieloczęściowe woblery. Te pierwsze charakteryzują się łagodniejszą akcją, natomiast te drugie „poruszają się” agresywniej, ale i naturalniej. Co więcej, niektóre z nich wydają dźwięki, więc jeszcze lepiej wabią ryby. Ponadto każdy egzemplarza posiada odpowiednio wyprofilowaną i bardzo ostrą kotwiczkę. W naszym katalogu produktów pojawiają się tylko oryginalne artykuły. U nas kupią Państwo wobbler Salmo, Jaxon oraz Gold Star. Wybór jest ogromny, więc z pewnością znajdziecie te odpowiednie.