Katalog

Włączone filtry:
  Pellety i kulki proteinowe

  Pellety. Selektywne, atrakcyjne przynęty dla ryb karpiowatych i sumów.

  • 6,25 zł W magazynie

   Seria kulek proteinowych pakowanych w małe, lekkie, podręczne opakowania z zamknięciem pozwalającym na skuteczną ochronę kulek przed wysychaniem oraz utratą aromatów.

  • 10,80 zł W magazynie

   Przynęta przeznaczona do połowu okazałych sumów. Dzięki swojej konsystencji stopniowo uwalnia znajdujące się w niej składniki i intensywny rybno-wątrobowy zapach.

  • 11,82 zł W magazynie

   Doskonale zrównoważony pellet o wielkości 8 mm, idealny do zwabienia dużych amurów na łowisko. Opakowanie 800 g.

  • 27,71 zł W magazynie

   Kulki proteinowe amurowe Carp Zoom Amur Big Catch Boilies. Wyjątkowe kulki przygotowane przez specjalistów Carp Zooma do połowu amura, z dużą zawartością spiruliny. Średnica 18 mm. Opakowanie 800 g.

  • 13,80 zł W magazynie

   Kulki pływające amurowe Carp Zoom Amur Pop Ups. Kulki pływające z dodatkiem spiruliny. Polecamy na amury. Opakowanie 80 g.

  • 8,55 zł W magazynie
  • 8,55 zł W magazynie
  • 6,25 zł W magazynie

   Pellet stworzony z myślą o techniceMETHOD FEEDER. Wysokiej jakości produkt,zawierający oleje rybne i aromaty skuteczniewabiące karpie. Doskonale nadajesię do użycia w koszyczkach po wcześniejszymnasączeniu niewielką ilością wody.Może być również stosowany jako dodatekzanętowy. Oferujemy dwie opcje smakowepelletu o średnicy 3 mm, w opakowaniach120 g.

  • 9,23 zł W magazynie

   PELLET HACZYKOWY FeederCompetition Feeder Soft Hookers 8 & 10 mm Pellet haczykowy o rewelacyjnych właściwościach rzutowych. Posiadastrukturę, która doskonale znosi zderzenie z wodą, nawet przy posyłaniuzestawu METHOD FEEDER na dużą odległość. Zastosowane składnikiposiadają intensywne właściwości wabiące. W opakowaniach 90 g znajdujesię pellet o...

  • 9,14 zł W magazynie

   Kulki proteinowe, stworzone do łowienia z użyciem koszyczków zanętowych.Posiadają intensywne aromaty, które bardzo szybko wzbudzajązainteresowanie ryb, potęgowane jednocześnie przez użyty pokarmw koszyku. Średnica 8 mm nie wyklucza brań dużych karpi, a dodatkowoumożliwia złowienie mniejszych ryb z gatunku karpiowatych. Kulki dostępnew opakowaniach 85 g i...

  • 5,26 zł W magazynie

   Seria pelletów zbudowanych w całości z naturalnych składników. Dobrze dobrana pływalność, polecana w miejscach o grubej warstwie mułu.

  • 19,76 zł W magazynie

   Kulki zanętowe wysokiej jakości. Stworzone na bazie wyselekcjonowanychskładników, tworzących mieszankę bogatą w proteiny. Zawartość aromatówi olejów sprawia, że karpie nie potrafi ą się im oprzeć. W ofercie kulkio średnicy 16 mm i w sześciu popularnych smakach. Opakowanie 800 g.

  • 14,80 zł W magazynie

   Specjalna wersja kulek pop-up o wyjątkowej strukturze, powodującejintensywniejsze uwalnianie aromatów. Dodatkowo charakteryzujeje większa wyporność, co wpływa na atrakcyjność przynęty w wodzie.Można je stosować indywidualnie lub w połączeniu z innymi przynętami.Opakowania zawierają 70 g kulek o średnicach 8 mm, 10 mm oraz 12 mmi do wyboru jest pięć...

  • 9,83 zł W magazynie

   Pellet zanętowy wyprodukowany na bazie słodkiej kukurydzy. Klasyczny smak sprowadzający karpie do łowiska. Występuje w opakowaniach 800 g.

  • 7,84 zł W magazynie

   Zbalansowany pellet haczykowy przygotowany na bazie halibuta z dużą zawartością aminokwasów, protein i tłuszczy rybnych. Pellet posiada precyzyjną dziurkę i jest gotowy do założenia na haczyk przy użyciu metody włosowej. Dostępny jest w trzech wielkościach: 8 mm, 15 mm, 20 mm, w wygodnych zamykanych opakowaniach po 120 g.

  • 7,34 zł W magazynie

   Specjalistyczny pellet zanętowy do techniki method feeder. W skład pelletu wchodzą produkty naturalne o specyficznych właściwościach klejących i stopniowo uwalniających mikro cząstki z aromatem. Stabilność pelletów wynosi od 30 do 60 minut. Sposób przygotowania do użycia jest bardzo prosty, umieszczamy pellet w gęstym sitku, przelewamy wodą. Jednostka...

  • 8,83 zł W magazynie

   Profesjonalny pellet haczykowy przygotowany na bazie halibuta z dodatkiem krwi i aminokwasów. To specjalnie przygotowana mieszanka, którą nie pogardzi żaden karp. Czas rozpuszczania: od 4 do 12 godzin, w zależności od średnicy. Występuje w pięciu wymiarach: 8 mm, 12 mm, 15 mm, 16 mm i 20 mm oraz pięciu smakach, w opakowaniach 150 g.

  • 9,83 zł W magazynie

   Profesjonalny pellet haczykowy przygotowany na bazie halibuta z dodatkiem krwi i aminokwasów. To specjalnie przygotowana mieszanka, którą nie pogardzi żaden karp. Czas rozpuszczania: od 4 do 12 godzin, w zależności od średnicy. Występuje w pięciu wymiarach: 8 mm, 12 mm, 15 mm, 16 mm i 20 mm oraz pięciu smakach, w opakowaniach 150 g.

  • 14,77 zł W magazynie

   Profesjonalny tonący pellet zanętowyprzygotowany na baziehalibuta z dodatkiem aminokwasów,witamin, protein i innychdodatków niezbędnych doskuszenia wielkiej ryby. Jest torodzina pelletów chętnie używanaprzez karpiarzy w całejEuropie. Czas rozpuszczania:od 5 do 20 godzin, w zależnościod średnicy pelletu oraz temperaturywody. Występuje w 6 rozmiarach:2 mm,...

  • 6,70 zł W magazynie

   Nawilżona zanęta, gotowa do bezpośredniego użycia. Zanęta wykonana na bazie najwyższej jakości składników naturalnych, przetworzonych termicznie. Nasączona ekstraktem z roślin oleistych. Dzięki doskonale dobranej konsystencji i kleistości z łatwością daje się formować i zastosować do techniki method feeder (łowienia z koszyczkiem zanętowym).

  Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów