Katalog

Włączone filtry:
  Krzesła i fotele

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór krzeseł wędkarskich i foteli, które zapewnią Państwu wygodę podczas połowów. W asortymencie znajdują się produkty takich uznanych marek, jak Jaxon, Carp oraz Mistrall. Występują w różnych wielkościach i przedziałach cenowych, tak by każdy klient mógł znaleźć dla siebie odpowiedni. Dostępne ...

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór krzeseł wędkarskich i foteli, które zapewnią Państwu wygodę podczas połowów. W asortymencie znajdują się produkty takich uznanych marek, jak Jaxon, Carp oraz Mistrall. Występują w różnych wielkościach i przedziałach cenowych, tak by każdy klient mógł znaleźć dla siebie odpowiedni. Dostępne są zarówno w wersji z oparciem i podłokietnikami, jak i bez nich. Ich wysokość i wielkość siedziska jest różna. Jeśli zaś chodzi o konstrukcję jest nad wyraz wytrzymała i stabilna, co więcej niektóre modele posiadają specjalne wzmocnienia oraz regulowane nóżki. Warto jeszcze dodać, że stelaże droższych produktów wykonane są ze stali, a podłokietniki z aluminium, co gwarantuje im jeszcze lepszą trwałość.

  Oczywiście wszystkie dostępne u nas krzesełka wędkarskie są składane, więc można je bardzo łatwo przenieść lub przetransportować w samochodzie. Po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, co też jest sporym plusem. Materiały, z których wykonuje się siedziska są odporne na przetarcia, rozerwanie i przecięcia. Z ich powierzchni bardzo łatwo usunąć brud. Jeśli chodzi o kolorystykę produktów, to przeważa zieleń, moro, czerń i khaki, a więc odcienie typowo kamuflażowe. Krzesełko to obowiązkowy element wyposażenia, który przyda się podczas długich pobytów nad wodą.

  Więcej
  • 61,72 zł Oczekiwanie na dostawę

   Krzesło KW1 jest krzesłem turystyczno-wętkarskim.Niewielkie i lekkie co ułatwia transport,Krzesło to jest bardzo stabilne na każdym terenie.Jego obsługa nie sprawia żadnych trudności.

  • 66,53 zł Oczekiwanie na dostawę

   Krzesło KW2 jest krzesłem turystyczno-wętkarskim.Niewielkie i lekkie co ułatwia transport,Krzesło to jest bardzo stabilne na każdym terenie.Jego obsługa nie sprawia żadnych trudności.

  • 215,48 zł Oczekiwanie na dostawę

   Jeden z najczęściej sprzedających się typów foteli. Bardzo wysoka jakość wykonania, oparcia pod ręce, regulowane oparcie pod plecy, teleskopowa regulacja nóżek, możliwość domontowania podnóżka, który pozwoli nam na komfort leżenia. Wszystko w jednym. Wyrób wielokrotnie odznaczany medalem Srebrna Łuska na targach wędkarskich.

  • 185,00 zł Oczekiwanie na dostawę

   Wyścielany, wygodny fotel z możliwością regulacji kąta nachylenia oparcia. Teleskopowo regulowane nóżki pozwalają na ustawienie fotela na nierównym terenie.

  • 100,42 zł Oczekiwanie na dostawę

   Fotel tzw. "reżyserski". Bardzo wygodny, stabilny fotel z oparciami na ręce. Doskonała propozycja zarówno dla wędkarzy jak i posiadaczy domków letniskowych.

  • 108,78 zł Oczekiwanie na dostawę

   Fotel F7 jest fotelem turystyczno-wędkarskim. W tym modelu nie posiadamy regulacji oparcia jak i regulowanych nóżek. Jego obsługa nie sprawia żadnych trudności.

  • 100,42 zł Oczekiwanie na dostawę

   F1 jest fotelem turystycznym. Jest wygodny, niezwykle stabilny oraz zajmuje bardzo mało miejsca. Posiada wygodne szerokie podłokietniki. Po prawej stronie umieściliśmy kieszonkę która może posłużyć jako miejsce na napój.

  • 132,59 zł Oczekiwanie na dostawę

   Idealne rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy pragną mieć dwa w jednym, czyli fotel lub łóżko.  Podnóżek pasuje do foteli: F5 , F5R .

  • 133,34 zł Oczekiwanie na dostawę

   Fotel F7R jest fotelem turystyczno-wędkarskim. Posiadającym wygodne podłokietniki oraz jest wygodny i niezwykle stabilny. W tym modelu nie posiadamy regulacji oparcia jak i regulowanych nóżek. Jego obsługa nie sprawia żadnych trudności.

  • 70,00 zł W magazynie

   Idealne krzesło dla wędkarzy pokonujących duże odległości. Oprócz krzesła mamy dodatkowo pojemny plecak oraz podpórkę pood wędki.

  • 19,84 zł W magazynie

   Bardzo przydatne w podróży krzesełka rozkładne, po złożeniu bez problemu zmieścimy w plecaku. - produkt polski. Dostępne dwie wielkości.

  • 23,75 zł W magazynie

   Krzesełko rozkładane aluminiowe - produkt polski. Wymiary: 25,5 x 33,60 x 42.

  • 33,51 zł W magazynie

   Krzesełko aluminiowe z oparciem - produkt polski. Wymiary: 29 x 30,5 x 73,5

  • 31,37 zł W magazynie

   Większe siedzisko, wzmocniona konstrukcja.szerokość: 35cmgłębokość: 30cmwysokość: 43cm

  • 32,60 zł W magazynie

   Większe siedzisko, wzmocniona konstrukcja.szerokość: 35cmgłębokość: 30cmwysokość: 43cm

  • 39,36 zł W magazynie

   Większe siedzisko, wzmocniona konstrukcja.szerokość: 33cmgłębokość: 30cmwysokość/maksymalna wysokość: 43cm/65cm

  • 40,59 zł W magazynie

   Większe siedzisko, wzmocniona konstrukcja.szerokość: 33cmgłębokość: 30cmwysokość/maksymalna wysokość: 43cm/65cm

  • 160,45 zł W magazynie

   CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.- Wysokość 98-90cm- Długość siedziska 60cm- Szerokość siedziska 50cm- Mocna, stalowa konstrukcja- Aluminiowe podłokietniki- Regulowane nóżki

  • 246,01 zł W magazynie

   CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.- Wysokość 88-100cm- Długość siedziska 60cm- Szerokość siedziska 50cm- Mocna, stalowa konstrukcja- Aluminiowe podłokietniki- Regulowane nóżki

  • 250,38 zł W magazynie

   CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.- Wysokość 88-100cm- Długość siedziska 60cm- Szerokość siedziska 50cm- Mocna, stalowa konstrukcja- Aluminiowe podłokietniki- Regulowane nóżki- Zastosowany specjalny oddychający materiał

  • 250,38 zł W magazynie

   CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.- Wysokość 88-100cm- Długość siedziska 60cm- Szerokość siedziska 50cm- Mocna, stalowa konstrukcja- Aluminiowe podłokietniki- Regulowane nóżki

  • 271,13 zł W magazynie

   CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.- Wysokość 97-112cm- Długość siedziska 65cm- Szerokość siedziska 60cm- Mocna, stalowa konstrukcja- Aluminiowe podłokietniki- Regulowane nóżki

  • 302,88 zł W magazynie

   CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.- Wysokość 38-50cm- Długość siedziska 65cm- Szerokość siedziska 50cm- Mocna, stalowa konstrukcja- Aluminiowe podłokietniki- Regulowane nóżki

  • 151,56 zł W magazynie

   CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ PRODUKTU: 7 DNI ROBOCZYCH.wymiary: 60/45/50-111cm

  Pokazuje 1 - 24 z 95 elementów