Karpiowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Karpiowe

Łowienie karpi wymaga użycia odpowiedniego sprzętu, także zastosowania właściwej żyłki karpiowej. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bardzo mocne żyłki, które wytrzymają nawet największe przeciążenia podczas holu dużych ryb. W asortymencie pojawiają się żyłki karpiowe o różnych długościach (od 100-1000 m) i średnicach, tak by ka...

Łowienie karpi wymaga użycia odpowiedniego sprzętu, także zastosowania właściwej żyłki karpiowej. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bardzo mocne żyłki, które wytrzymają nawet największe przeciążenia podczas holu dużych ryb. W asortymencie pojawiają się żyłki karpiowe o różnych długościach (od 100-1000 m) i średnicach, tak by każdy wędkarz mógł wyselekcjonować te, które będą odpowiadać jego oczekiwaniom i preferencjom. Wszystkie produkty odznaczają się dużą odpornością na uszkodzenia i przetarcia, ponieważ wykonano je z wytrzymałych materiałów o świetnych parametrach. Są rozciągliwe i odporne na zrywanie, nie ulegają także odkształceniom. Niemal wszystkie występują w ciemnobrązowym i ciemnozielonym kolorze, które doskonale dopasowują się do wyglądu dna łowiska.

Żyłki karpiowe, które oferujemy pochodzą od takich producentów jak Trabucco, Jaxon, Dragon, Mistrall, Konger, Sneck, Cormoran i Tandem Baits.

Więcej

Karpiowe Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów