Matchowe i spławikowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Matchowe i spławikowe

W naszym sklepie internetowym kupią Państwo precyzyjnie skalibrowane i bardzo wytrzymałe żyłki matchowe i spławikowe. W sprzedaży posiadamy zarówno żyłki pływające, jak i tonące, które można dobierać w zależności od uprawianej techniki połowu. Dostępne w różnych kolorach m.in. niebieskim i zielonym. Produkty odznaczają się w...

W naszym sklepie internetowym kupią Państwo precyzyjnie skalibrowane i bardzo wytrzymałe żyłki matchowe i spławikowe. W sprzedaży posiadamy zarówno żyłki pływające, jak i tonące, które można dobierać w zależności od uprawianej techniki połowu. Dostępne w różnych kolorach m.in. niebieskim i zielonym. Produkty odznaczają się wysoką jakością, więc spełnią oczekiwania najbardziej wymagających i doświadczonych zawodowców.

Żyłki matchowe i spałwikowe, które pojawiają się w naszym katalogu produktów różnią się między sobą średnicą, stopniem wytrzymałości i długością. Są bardzo mocne, elastyczne, gładkie, miękkie i odporne na silne naprężenia. Część z nich, dzięki specjalnym wzmocnieniom i dużej gęstości, umożliwia wykonywanie bardzo dalekich rzutów przy zastosowaniu dość ciężkiego zestawu. Oczywiście wszystkie są niezwykle odporne na zabrudzenia, ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Poza tym nie odkształcają się i nie skręcają. Każdą z nich wykonano z najlepszej jakości materiałów m.in. nylonu 6.6 oraz flurocarbonu. W asortymencie posiadamy produkty takich znanych firm jak Dragon, Cralusso, Carp Expert, Jaxon, Power Fish itp.


Więcej

Matchowe i spławikowe Jest 24 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów