Uniwersalne

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Uniwersalne

W proponowanej przez nas ofercie pojawia się spory wybór uniwersalnych podbieraków z teleskopowymi rączkami. Ich sztyce są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu świetnie znoszą bardzo duże obciążenia oraz specjalne klipsy i zaciski, umożliwiające ich łatwe i szybkie rozłożenie. Co więcej, rękojeść każdego z nich została zrobiona ...

W proponowanej przez nas ofercie pojawia się spory wybór uniwersalnych podbieraków z teleskopowymi rączkami. Ich sztyce są odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu świetnie znoszą bardzo duże obciążenia oraz specjalne klipsy i zaciski, umożliwiające ich łatwe i szybkie rozłożenie. Co więcej, rękojeść każdego z nich została zrobiona z wysoce wytrzymałego i odpornego tworzywa, co sprawia, że pewnie leży w dłoni. Z kolei blok, który łączy głowę z uchwytem został wykonany z metalu bądź tworzywa sztucznego. Siatka pojawiająca się w każdym modelu jest miękka, elastyczna, łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Wśród jej największych zalet należy wymienić to, że szybko schnie i nie chłonie zapachów.

U nas mogą Państwo kupić podbieraki z metalową i grafitową kostką, w których siatka przymocowana jest do wewnętrznych ramion prowadzących. Produkty dostępne są w różnych wielkościach, natomiast głowica każdego z nich ma trójkątny kształt.

Więcej

Uniwersalne Jest 54 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 54 elementów