Kosze wyczynowe do podbieraka

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Kosze wyczynowe do podbieraka

W naszym sklepie internetowym kupicie Państwo cały potrzebny sprzęt wędkarski, również głowy i kosze do podbieraka wyczynowego. Wszystkie posiadają lekką i bardzo wytrzymałą konstrukcję, wykonaną m.in. z aluminium. Wyposażone są w gwintowaną końcówkę, która ułatwia montaż na drążku, a ich siatki wykonano z bardzo lekkiego ny...

W naszym sklepie internetowym kupicie Państwo cały potrzebny sprzęt wędkarski, również głowy i kosze do podbieraka wyczynowego. Wszystkie posiadają lekką i bardzo wytrzymałą konstrukcję, wykonaną m.in. z aluminium. Wyposażone są w gwintowaną końcówkę, która ułatwia montaż na drążku, a ich siatki wykonano z bardzo lekkiego nylonu i żyłki, dzięki czemu dość szybko toną.

Oferowane przez nas podbieraki występują w różnych wielkościach i mają różną średnicę oczek, wynoszącą od 2 do 20 mm. Każdy produkt został bardzo precyzyjnie i starannie wykonany, co zapewnia mu świetną jakość i wytrzymałość. Idealne do łowienia ryb zarówno na wodach płynących, jak i stojących. Sprzęt jest bardzo uniwersalny, więc mogą z niego korzystać zawodowcy i amatorzy.

Więcej

Kosze wyczynowe do podbieraka Jest 39 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów