Uchwyty do podbieraka

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Uchwyty do podbieraka

Uchwyt do podbieraka to bardzo ważny element jego konstrukcji, dlatego powinien być niezwykle wytrzymały. Proponujemy Państwu najlepsze jakościowo produkty stworzone przez firmy Carson, Gold Star i Jaxon. Do ich wykonania użyto m.in. włókna węglowego i kompozytu, które cechują się ogromną trwałością. Uchwyty mają konstrukcję telesk...

Uchwyt do podbieraka to bardzo ważny element jego konstrukcji, dlatego powinien być niezwykle wytrzymały. Proponujemy Państwu najlepsze jakościowo produkty stworzone przez firmy Carson, Gold Star i Jaxon. Do ich wykonania użyto m.in. włókna węglowego i kompozytu, które cechują się ogromną trwałością. Uchwyty mają konstrukcję teleskopową, więc można regulować ich długość, sięgającą 3-4 m, w zależności od własnych potrzeb.

Produkty są bardzo wygodne w użytkowaniu, łatwo je zintegrować z podbierakami a ich wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Są uniwersalne, więc można je dopasować do każdego rodzaju podbieraka. Odpowiednie zarówno dla amatorów, jak i zawodowców.

Więcej

Uchwyty do podbieraka Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów