Sumowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Sumowe

W oferowanym przez nas asortymencie pojawiają się również żyłki sumowe, idealne do połowu bardzo dużych drapieżników. Z racji tego, że muszą wytrzymywać spore obciążenia, wykonywane są z niezwykle mocnych materiałów, które zapewniają im wytrzymałość również na węzłach. Co więcej, posiadają one specjalną powłokę...

W oferowanym przez nas asortymencie pojawiają się również żyłki sumowe, idealne do połowu bardzo dużych drapieżników. Z racji tego, że muszą wytrzymywać spore obciążenia, wykonywane są z niezwykle mocnych materiałów, które zapewniają im wytrzymałość również na węzłach. Co więcej, posiadają one specjalną powłokę, która gwarantuje im zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne np. od zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie. Występują w maskującym ciemnozielonym kolorze, który doskonale „stapia się” z kolorem wody.

Oferowane przez nas żyłki sumowe dostępne są w różnych długościach i średnicach, które wpływają na ich wytrzymałość liczoną w kilogramach. Oczywiście, im większy ciężar, tym żyłka ma większą średnicę. Warto dodać, że wszystkie nasze produkty pochodzą od renomowanych producentów, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Więcej

Sumowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów