Katalog

Parasole

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Parasole

Niekorzystna pogoda może mocno pokrzyżować plany związane z wielogodzinnymi połowami. Dlatego też zawsze warto zabierać ze sobą parasol wędkarski, który ochroni przed podmuchami wiatru i deszczem. Proponujemy Państwu produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, których średnica sięga 200-250 cm. Są one nieprzemakalne i w...

Niekorzystna pogoda może mocno pokrzyżować plany związane z wielogodzinnymi połowami. Dlatego też zawsze warto zabierać ze sobą parasol wędkarski, który ochroni przed podmuchami wiatru i deszczem. Proponujemy Państwu produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, których średnica sięga 200-250 cm. Są one nieprzemakalne i wykonane z grubego, wielowarstwowego materiału, co powoduje, że są bardzo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne np. rozdarcia lub przetarcia.

W naszej ofercie pojawiają się parasole wędkarskie na stelażu, w których można wyregulować kąt nachylenia oraz wysokość. Oprócz nich dysponujemy parasolami zabudowanymi, z tylną ścianką i z osłoną. Są to produkty firm Jaxon i Traper, które cieszą się bardzo dobrą opinią. Dostępna kolorystyka to moro, zieleń, czerń i błękit.

Więcej

Parasole Jest 20 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów