Katalog

Dostępność
Stan:

Krzesła i fotele

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Krzesła i fotele

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór krzeseł wędkarskich i foteli, które zapewnią Państwu wygodę podczas połowów. W asortymencie znajdują się produkty takich uznanych marek, jak Jaxon, Carp oraz Mistrall. Występują w różnych wielkościach i przedziałach cenowych, tak by każdy klient mógł znaleźć dla ...

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór krzeseł wędkarskich i foteli, które zapewnią Państwu wygodę podczas połowów. W asortymencie znajdują się produkty takich uznanych marek, jak Jaxon, Carp oraz Mistrall. Występują w różnych wielkościach i przedziałach cenowych, tak by każdy klient mógł znaleźć dla siebie odpowiedni. Dostępne są zarówno w wersji z oparciem i podłokietnikami, jak i bez nich. Ich wysokość i wielkość siedziska jest różna. Jeśli zaś chodzi o konstrukcję jest nad wyraz wytrzymała i stabilna, co więcej niektóre modele posiadają specjalne wzmocnienia oraz regulowane nóżki. Warto jeszcze dodać, że stelaże droższych produktów wykonane są ze stali, a podłokietniki z aluminium, co gwarantuje im jeszcze lepszą trwałość.

Oczywiście wszystkie dostępne u nas krzesełka wędkarskie są składane, więc można je bardzo łatwo przenieść lub przetransportować w samochodzie. Po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca, co też jest sporym plusem. Materiały, z których wykonuje się siedziska są odporne na przetarcia, rozerwanie i przecięcia. Z ich powierzchni bardzo łatwo usunąć brud. Jeśli chodzi o kolorystykę produktów, to przeważa zieleń, moro, czerń i khaki, a więc odcienie typowo kamuflażowe. Krzesełko to obowiązkowy element wyposażenia, który przyda się podczas długich pobytów nad wodą.

Więcej

Krzesła i fotele Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów