Spiningowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Spiningowe

W naszym sklepie wędkarskim znajdą Państwo szeroki wybór żyłek dostosowanych do uprawiania spinningu. Oferujemy produkty idealne do połowu ryb drapieżnych, takich jak okoń, szczupak czy sandacz. Występują one w kilku kolorach – m.in. jasnoniebieskim, jasnozielonym i jasnoszarym i mają różne długości od 25-150 m, przy czym te ...

W naszym sklepie wędkarskim znajdą Państwo szeroki wybór żyłek dostosowanych do uprawiania spinningu. Oferujemy produkty idealne do połowu ryb drapieżnych, takich jak okoń, szczupak czy sandacz. Występują one w kilku kolorach – m.in. jasnoniebieskim, jasnozielonym i jasnoszarym i mają różne długości od 25-150 m, przy czym te ostatnie pozwalają na wykonywanie bardzo dalekich rzutów. Wszystkie proponowane przez nas żyłki spiningowe charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i zwiększoną sprężystością. Ich średnica waha się między 0,081 a 0,35 mm w zależności od modelu.

Są bardzo wytrzymałe i świetnie znoszą duże obciążenia, wynoszące od kilku do kilkunastu kilogramów. Większość z nich jest niemal całkowicie pozbawiona pamięci kształtu, co więcej nie plączą się i nie mają tendencji do skręcania się. Oczywiście produkty pochodzą od sprawdzonych i renomowanych firm.

Więcej

Spiningowe Jest 22 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów