Sygnalizatory brań

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Sygnalizatory brań

Elektroniczne sygnalizatory brań są niezwykle precyzyjnymi urządzeniami, które informują o tym, że ryba zaczęła brać. Okazują się szczególnie przydatne, gdy łowi się metodą gruntową. Dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Można je stosować na łowiskach o różnej głębokości. Wyposażon...

Elektroniczne sygnalizatory brań są niezwykle precyzyjnymi urządzeniami, które informują o tym, że ryba zaczęła brać. Okazują się szczególnie przydatne, gdy łowi się metodą gruntową. Dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Można je stosować na łowiskach o różnej głębokości. Wyposażone zostały w diodę lub odblaskową folię. Warto dodać, że część produktów pojawiających się w naszym asortymencie charakteryzuje się bardzo prostą konstrukcją, natomiast inne posiadają mnóstwo dodatkowych funkcji np. sygnalizację optyczną i akustyczną, regulację czułości, tonu i głośności oraz światełko. Jeżeli zaś chodzi o wahadłowe sygnalizatory, to w większości z nich można wyregulować dociążenie oraz podłączyć je do elektronicznego wskaźnika.

U nas kupią Państwo najlepszy i niezawodnie działający sygnalizator brań, który sprawi, że połowy staną się dużo efektywniejsze. Mogą Państwo wybierać spośród mnóstwa artykułów pochodzących od takich firm, jak Jaxon, Konger, Mistrall, Mitchell, Traper i Videotronic nova.

Więcej

Sygnalizatory brań Jest 102 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 102 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 102 elementów