Matchowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Matchowe

Wędkarstwo matchowe jest jedną z najtrudniejszych metod połowu ryb, ponieważ wymaga celnych rzutów i powtarzalności. Polega na zarzucaniu wędki wraz ze spławikiem na spore odległości, co jest możliwe tylko wtedy, gdy korzysta się z wysokiej jakości sprzętu o odpowiednich parametrach. Nasza firma oferuje Państwu całkiem spory wybór ...

Wędkarstwo matchowe jest jedną z najtrudniejszych metod połowu ryb, ponieważ wymaga celnych rzutów i powtarzalności. Polega na zarzucaniu wędki wraz ze spławikiem na spore odległości, co jest możliwe tylko wtedy, gdy korzysta się z wysokiej jakości sprzętu o odpowiednich parametrach. Nasza firma oferuje Państwu całkiem spory wybór wędek matchowych, które charakteryzują się doskonałą jakością. Duża część naszego asortymentu to wędziska Dragon, ale nie brakuje też produktów marki Jaxon, Okuma i Mitchell, które cieszą się równie dużym uznaniem wśród miłośników wędkarstwa. Oprócz nich mogą Państwo u nas nabyć wędziska Konger w różnych rozmiarach, które świetnie nadają się do połowu sporej wielkości ryb na różnych rodzajach łowisk.

Dostępne produkty to wędki teleskopowe i składane, zbudowane z trzech części. Zostały zrobione z wysokiej jakości materiałów (włókien węglowych), które gwarantują im dużą wytrzymałość. Cechują się ergonomiczną konstrukcją i nowoczesnym designem. Większość modeli to produkty uniwersalne, z pomocą których można łowić rozmaite gatunki ryb.

Więcej

Matchowe Jest 139 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 139 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 139 elementów