Karpiowe i gruntowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Karpiowe i gruntowe

Łowienie ryb metodą karpiową i gruntową jest bardzo popularne w Polsce. Z tego też względu postanowiliśmy przygotować dla Państwa bardzo obszerną ofertę kołowrotków karpiowych i gruntowych, które zostały wyposażone we wzmocnione mechanizmy. Oprócz uniwersalnych produktów, proponujemy także kołowrotki z wolnym biegiem, które posiadają łoży...

Łowienie ryb metodą karpiową i gruntową jest bardzo popularne w Polsce. Z tego też względu postanowiliśmy przygotować dla Państwa bardzo obszerną ofertę kołowrotków karpiowych i gruntowych, które zostały wyposażone we wzmocnione mechanizmy. Oprócz uniwersalnych produktów, proponujemy także kołowrotki z wolnym biegiem, które posiadają łożyska kulkowe i oporowe. Wszystkie zostały wykonane z wytrzymałego i odpornego na korozję materiału m.in. grafitu i aluminium. Są doskonale wyważone, działają niezawodnie i posiadają niezwykle precyzyjne mechanizmy. Jeżeli zaś chodzi o hamulec to znajduje się z tyłu bądź w dolnej części korpusu. Co więcej, do niektórych dołączona jest zapasowa szpula.

Zadowolenie klienta jest dla nas rzeczą najważniejszą, dlatego zadbaliśmy o to, by oferta była mocno zróżnicowana. Kołowrotki karpiowe, którymi dysponujemy różnią się między sobą wagą, średnicą oraz rozmiarem, w związku z czym mogą Państwo wybrać te, które okażą się dla Was najodpowiedniejsze. Produkty pochodzą od takich producentów jak Cormoran, Dragon i Mistrall. W przygotowanej przez nas ofercie pojawiają się także kołowrotki Jaxon i Okuma, a więc firm cenionych za solidność i doskonałą jakość wykonania.

Więcej

Karpiowe i gruntowe Jest 308 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 308 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 308 elementów