Katalog

Stanowiska gruntowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem

Stanowiska gruntowe

Wygoda w czasie połowów jest ogromnie ważna, dlatego proponujemy Państwu duży wybór stabilnych stanowisk gruntowych o niezwykle wytrzymałej konstrukcji. Wszystkie stanowiska gruntowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, które zapewniają im wysoką wytrzymałość i odpor...

Wygoda w czasie połowów jest ogromnie ważna, dlatego proponujemy Państwu duży wybór stabilnych stanowisk gruntowych o niezwykle wytrzymałej konstrukcji. Wszystkie stanowiska gruntowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, które zapewniają im wysoką wytrzymałość i odporność. Część z nich wyposażona została w systemy regulacji, które umożliwiają dostosowanie odległości i wysokości podpórek, kąta ustawienia wędek oraz wyregulowanie nóg, co pozwala dopasować je do każdego rodzaju wędziska. Ponadto posiadają niezawodnie działające zaciski, które zapobiegają niekontrolowanemu obniżaniu się podpórek pod wpływem ciężaru wędki. Z kolei stabilność na różnym rodzaju podłoża gwarantują im ostro zakończone nóżki. W skład niektórych zestawów wchodzi pokrowiec, w którym można przechowywać sprzęt i łatwo przetransportować go na miejsce.

Mogą Państwo wybierać spośród dwóch rodzajów produktów – tripod oraz rodpod, na których można umieścić dwie lub trzy wędki. Są to towary renomowanych firm, które w środowisku wędkarskim cieszą się ogromnym uznaniem. Mowa tutaj o takich producentach jak York, Mistrall, Konger, Traper, Jaxon. Jak już wcześniej wspomniano, dzięki systemom regulacji można dostosować je do własnych potrzeb i tym samym korzystać z nich przy uprawnianiu różnych metod wędkarskich. A zatem, jest to sprzęt uniwersalny, który przyda się każdemu zapalonemu wędkarzowi. Warto jeszcze dodać, że proponowane przez nas produkty, w tym stanowiska karpiów, dostępne są w dużym przedziale cenowym, więc z pewnością każdy klient znajdzie idealne dla siebie.

Więcej

Stanowiska gruntowe Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów